VIP Sport

17. července 2018 • 05:00

Fotbalový komentátor Štěpán po MS šokoval: Byl to poslední zápas…

Autor:

Čtvrtfinále Belgie – Brazílie na fotbalovém MS v Rusku ukončil komentátor České televize Jiří Štěpán slovy: „Já se s vámi loučím speciálně, protože tohle byl poslední zápas, který jsem komentoval na tomto šampionátu a možná vůbec.“Část fanoušků jásá, část smutní, že přišla o muže, který jednou mohl nahradit i kolegu Jaromíra Bosáka. Měl slušně našlápnuto, ovšem jeho celkem krátká éra je u konce.

Jiří Štěpán si mistrovství světa užíval.
Jiří Štěpán si mistrovství světa užíval.

Nikdo z komentátorů tolik nerozděloval během MS fanoušky jako on. „Nemůžu ho poslouchat. Dělá spoustu chyb. A ty jeho žoviální historky,“ křičí jedni. „Je parádní dlouhodobě. Pomlouvají ho nezaslouženě. Má dobré příběhy,“ oponují druzí.

Každopádně… S hláškami typu »byl tam nepořádek jak v dámské kabelce« je teď konec.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze