VIP Sport

17. července 2018 • 05:00

Fotbalový komentátor Štěpán po MS šokoval: Byl to poslední zápas…

Autor:

Čtvrtfinále Belgie – Brazílie na fotbalovém MS v Rusku ukončil komentátor České televize Jiří Štěpán slovy: „Já se s vámi loučím speciálně, protože tohle byl poslední zápas, který jsem komentoval na tomto šampionátu a možná vůbec.“Část fanoušků jásá, část smutní, že přišla o muže, který jednou mohl nahradit i kolegu Jaromíra Bosáka. Měl slušně našlápnuto, ovšem jeho celkem krátká éra je u konce.

Jiří Štěpán si mistrovství světa užíval.
Jiří Štěpán si mistrovství světa užíval.

Nikdo z komentátorů tolik nerozděloval během MS fanoušky jako on. „Nemůžu ho poslouchat. Dělá spoustu chyb. A ty jeho žoviální historky,“ křičí jedni. „Je parádní dlouhodobě. Pomlouvají ho nezaslouženě. Má dobré příběhy,“ oponují druzí.

Každopádně… S hláškami typu »byl tam nepořádek jak v dámské kabelce« je teď konec.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze