VIP Sport

16. července 2018 • 19:10

Štěpánek fandí stylově! S dcerkou křepčil u Djokoviče, co na to Nicole?

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Všechno je v životě jednou poprvé. Fotka s mamkou na sociální síti, jízda v kočárku i tenis. Desetidenní Stella, princeznička »Štěpce« a »Vaidy«, už má tyhle premiéry za sebou.Šikulka! Dcerka slavných tenisových rodičů je zvládla stylově při rozhodujících zápasech Wimbledonu! Taťka Radek Štěpánek (39), jenž na dvorcích proslul svoji zlatou rukou, jí choval v náručí a fandili spolu Novakovi Dkokovičovi. Velkému kamarádovi, jehož Radek čtyři měsíce koučoval. „Pojď, strejdo,“ napsal Štěpánek k fotce s holčičkou v náručí před obrazovkou.

Na maminku Nicole Vaidišovou (29) tak později zbyla doprava. Naložila svoji hvězdičku Stellu do útulného vozítka a přidala komentář: „První jízda!“ No a po návratu z drandění je taťka a manžel Radek pěkně vyblýsknul...

Nicole musela při sledování Wimbledonu krotit tenisovou vášeň.
Nicole musela při sledování Wimbledonu krotit tenisovou vášeň.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud