VIP Sport

17. srpna 2018 • 05:00

Gólman Koubek má odvážnou snoubenku: Nahoře bez v růžových rukavicích!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má to ale odvážnou ženu! Snoubenka gólmana fotbalového nároďáku Tomáše Koubka (25) odhodila podprsenku a vyfotila se nahoře bez. Odhalená ňadra přitom schovala do brankářských rukavic...To vše krásná Jana (27) udělala na přání svého mužíčka, s nímž má dvě roztomilé dcerunky Sophii (5 měsíců) a Julinku (2 roky) a který ji v červnu konečně požádal o ruku.

„Zbláznil ses? Ty po mně chceš, abych se fotila polonahá jen v těch rukavicích?“ popsala svou první reakci, když jí Tomáš před dvěma týdny své růžové fotbalové propriety ukázal.

Jakmile ale zjistila, že jde o podporu boje proti rakovině prsu, rozhodla se jít do toho. „Byla jsem nadšená, ale zároveň vyděšená. Panika. Strach. Kolik lidí mě takhle uvidí? Ale právě ten strach mě přesvědčil. Nedokážu si ani představit, jaký strach a bezmoc cítí ženy, kterým je rakovina prsu diagnostikována. A pokud se mám chvíli stydět pro tuto dobrou věc, moc ráda to udělám,“ vysvětila Jana.

A Koubek, někdejší opora Sparty, který teď válí za francouzské Rennes? Na svou budoucí manželku může být patřičně pyšný. „Neváhali jsme a pomohli jsme. Byl v tom jeden háček, ale má drahá neměla problém a tak vznikla tato fotka,“ uvedl.

Tomáš: Taky můžete pomoci

Koubek se snoubenkou Janou se stali součástí růžového projektu značky Reusch. „Zakoupením těchto rukavic můžete pomoci stejně jako my. Celý výtěžek z jejich prodeje putuje mezinárodní Nadaci pro výzkum rakoviny prsu,“ uvedl Tomáš. Jeden pár rukavic vyjde zhruba na 1700 korun, dostanete k nim ještě růžové tričko a ručník.

Snoubenka gólmana fotbalového nároďáku Tomáše Koubka odhodila podprsenku a vyfotila se nahoře bez. Odhalená ňadra přitom schovala do růžových brankářských rukavic.
Snoubenka gólmana fotbalového nároďáku Tomáše Koubka odhodila podprsenku a vyfotila se nahoře bez. Odhalená ňadra přitom schovala do růžových brankářských rukavic.

Koubek: Mám za sebou úžasnou sezonu. Naučil jsem se i francouzsky
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud