VIP Sport

17. srpna 2018 • 05:00

Gólman Koubek má odvážnou snoubenku: Nahoře bez v růžových rukavicích!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má to ale odvážnou ženu! Snoubenka gólmana fotbalového nároďáku Tomáše Koubka (25) odhodila podprsenku a vyfotila se nahoře bez. Odhalená ňadra přitom schovala do brankářských rukavic...To vše krásná Jana (27) udělala na přání svého mužíčka, s nímž má dvě roztomilé dcerunky Sophii (5 měsíců) a Julinku (2 roky) a který ji v červnu konečně požádal o ruku.

„Zbláznil ses? Ty po mně chceš, abych se fotila polonahá jen v těch rukavicích?“ popsala svou první reakci, když jí Tomáš před dvěma týdny své růžové fotbalové propriety ukázal.

Jakmile ale zjistila, že jde o podporu boje proti rakovině prsu, rozhodla se jít do toho. „Byla jsem nadšená, ale zároveň vyděšená. Panika. Strach. Kolik lidí mě takhle uvidí? Ale právě ten strach mě přesvědčil. Nedokážu si ani představit, jaký strach a bezmoc cítí ženy, kterým je rakovina prsu diagnostikována. A pokud se mám chvíli stydět pro tuto dobrou věc, moc ráda to udělám,“ vysvětila Jana.

A Koubek, někdejší opora Sparty, který teď válí za francouzské Rennes? Na svou budoucí manželku může být patřičně pyšný. „Neváhali jsme a pomohli jsme. Byl v tom jeden háček, ale má drahá neměla problém a tak vznikla tato fotka,“ uvedl.

Tomáš: Taky můžete pomoci

Koubek se snoubenkou Janou se stali součástí růžového projektu značky Reusch. „Zakoupením těchto rukavic můžete pomoci stejně jako my. Celý výtěžek z jejich prodeje putuje mezinárodní Nadaci pro výzkum rakoviny prsu,“ uvedl Tomáš. Jeden pár rukavic vyjde zhruba na 1700 korun, dostanete k nim ještě růžové tričko a ručník.

Koubkova snoubenka odhodila podprsenku pro dobrou věc!
Koubkova snoubenka odhodila podprsenku pro dobrou věc!

Koubek: Mám za sebou úžasnou sezonu. Naučil jsem se i francouzsky
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze