VIP Sport

20. srpna 2018 • 17:19

Další sportovní tragédie! Fotbalista z Vrchlabí (†21) se po zápase oběsil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě v pátek běhal po hřišti a pomohl Tatranu Hostinné v krajském přeboru ke třem bodům. Jenže místo toho, aby se radoval z vítězství a užíval si to, rozhodl se mladý fotbalista z Vrchlabí Tomáš Valeš (†21) k hrůznému kroku. Spáchal sebevraždu!V sobotu se na krátkou dobu objevila zpráva na facebooku FC Vrchlabí, že se stala obrovská lidská tragédie. „Výborný fotbalista a hodný kluk Tomáš Valeš spáchal sebevraždu.“ Srdcervoucí vzkaz ovšem za krátkou dobu zmizel, aby bylo později napsáno oficiální prohlášení.

„Všechny nás zasáhla velmi smutná zpráva. Do fotbalového nebe odešel výborný fotbalista, výborný kluk, který by se pro své nejbližší rozdal, nejlepší kamarád. Tomášku čest tvé památce,“ těžko se četla slova na sociální síti klubu Tatran Hostinné, kde Valeš letos hrával.

Tomáš se měl údajně oběsit, ale zjištění podrobností má na starosti policejní vyšetřování. Přátelé a kamarádi učinili alespoň poslední možnost, jak rodině zesnulého pomoci. „Se souhlasem maminky Tomáška vyhlašujeme veřejnou finanční sbírku, kterou věnujeme pozůstalé rodině jako příspěvek na zajištění pohřbu, pomníku a ostatních náležitostí,“ stojí na facebooku Tatranu.

Ve fotbalovém týmu Tatran Hostinné drží smutek za zesnulého fotbalistu Tomáše Valeše.Ve fotbalovém týmu Tatran Hostinné drží smutek za zesnulého fotbalistu Tomáše Valeše.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze