VIP Sport

20. srpna 2018 • 17:19

Další sportovní tragédie! Fotbalista z Vrchlabí (†21) se po zápase oběsil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě v pátek běhal po hřišti a pomohl Tatranu Hostinné v krajském přeboru ke třem bodům. Jenže místo toho, aby se radoval z vítězství a užíval si to, rozhodl se mladý fotbalista z Vrchlabí Tomáš Valeš (†21) k hrůznému kroku. Spáchal sebevraždu!V sobotu se na krátkou dobu objevila zpráva na facebooku FC Vrchlabí, že se stala obrovská lidská tragédie. „Výborný fotbalista a hodný kluk Tomáš Valeš spáchal sebevraždu.“ Srdcervoucí vzkaz ovšem za krátkou dobu zmizel, aby bylo později napsáno oficiální prohlášení.

„Všechny nás zasáhla velmi smutná zpráva. Do fotbalového nebe odešel výborný fotbalista, výborný kluk, který by se pro své nejbližší rozdal, nejlepší kamarád. Tomášku čest tvé památce,“ těžko se četla slova na sociální síti klubu Tatran Hostinné, kde Valeš letos hrával.

Tomáš se měl údajně oběsit, ale zjištění podrobností má na starosti policejní vyšetřování. Přátelé a kamarádi učinili alespoň poslední možnost, jak rodině zesnulého pomoci. „Se souhlasem maminky Tomáška vyhlašujeme veřejnou finanční sbírku, kterou věnujeme pozůstalé rodině jako příspěvek na zajištění pohřbu, pomníku a ostatních náležitostí,“ stojí na facebooku Tatranu.

Ve fotbalovém týmu Tatran Hostinné drží smutek za zesnulého fotbalistu Tomáše Valeše.Ve fotbalovém týmu Tatran Hostinné drží smutek za zesnulého fotbalistu Tomáše Valeše.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud