VIP Sport

10. září 2018 • 17:04

Koukalová promluvila o biatlonu: Bohužel mi jako sport vůbec nechybí

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stále ještě nechce říci, že definitivně ukončila biatlonovou kariéru. Sportovkyně roku 2017 Gabriela Koukalová však nedává moc šancí návratu do sportu, který v Česku pozvedla a stala se jeho tváří. Nyní už ji naplňují jiné věci.Definitivní konec s biatlonem? Nevím? Gabriela Koukalová na toto téma neustále odpovídá vyhýbavě. „Biatlon jako sport mi bohužel zatím vůbec nechybí. Naopak si užívám tu jinakost mého života, která se teď odehrává. Od dvou let jsem byla ve sportovním zápřahu a přesytila jsem se. Nevím, jak se budu cítit za půl roku, ale už mám jiné myšlenky na budoucnost a jiné priority. Nechci ale říkat, že končím,“ řekla Koukalová pro Sport.cz.

Teď už sportovkyně chce myslet hlavně sama na sebe. „Za spoustu let jsem neměla čas na své koníčky. Navrhuji teď například medaile a chci se ubírat směrem k umění. Chci se věnovat sobě,“ prozradila Koukalová. 

Náplň jejího života je nyní jiná, ale sport v něm nechybí. „Hodně mě chytly latinskoamerické tance a bojové sporty. Snažím se, abych měla pestrý život a zkoušela mnoho věcí,“ dodala úspěšná sportovkyně.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud