VIP Sport

26. září 2018 • 16:00

Že bude k smíchu? Naopak! Krmenčík řádil v růžových kopačkách

Autor: pv

Když nafasoval nové střelky, možná ho trochu zarazila jejich barva. Urostlý útočník Plzně Michal Krmenčík rozbalil krabici, a v ní na něj zářily růžové střelky. Kdyby nastupoval v nižších soutěžích, tak by byl pravděpodobně terčem posměchu. Krmenčík je ale obul na Ligu mistrů a dal v nich při premiéře dva góly.„Nové bomby.“ Takhle se chlubil růžovými kopačkami na Instagramu Michal Krmenčík jen dva dny před zápasem Ligy mistrů. Když status psal, tak ani v nejmenším netušil, jak je blízko pravdě. V dresu Plzně totiž vypálil na branku CSKA Moskva hned dvě bomby, kterými šokoval protihráče z ruského velkoklubu.

„Je to hezké před tím plným stadionem. Lidé tady chodí na každý zápas, ale tohle bylo něco speciální v tom, že je to Liga mistrů. Je to jiný tým, než na které jsme zvyklé v Česku. Je to jiné, než třeba dát gól proti týmu ze spodní části tabulky,“ radoval se Krmenčík.

Zápas nakonec skončil 2:2, ale český útočník věří, že jeho střelky budou ještě pálit ostrými. „Je to ještě dlouhá cesta, hráli jsme teprve první zápas. Doufám, že postoupíme do Evropské ligy.“

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud