VIP Sport

21. září 2018 • 05:00

Drsný Saganův vzkaz, pak přišla smutná reakce: Rozplakal manželku!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na Tour de France oznámil rozchod s manželkou Katarínou, teď po skončené Vueltě se div neosypal, když si představil, že by za ní a synem Marlonem měl odjet do rodinného hnízdečka v Monaku. Tvrdá slova slovenského cyklisty Petera Sagana (28) jeho ženu překvapila. Podle odpovědi na sociální síti asi i rozplakala…Nad rozpadem jejich harmonického vztahu se udivila veřejnost, ale také lidé z nejbližšího okolí. Že vzájemná láska ochladla, nebylo na první pohled patrné, přesto už nešlo pokračovat dál. Rozštípli to prohlášením ve Francii.

A že je to mezi nimi opravdu špatné, dokázala Saganova slova po poslední grandtour ve Španělsku. „Chtěl jsem závod dokončit hlavně kvůli sobě, protože je konec sezony a blíží se mistrovství světa,“ řekl Peter pro španělský plátek El País předtím, než šokoval tvrdým výrokem: „Potrénoval jsem tady raději, než abych se sbalil a odjel domů do Monaka. Co bych tam dělal? Nic!“

Krutá písmenka poskládaná do bodajících slov se dotkla manželky Kataríny, která se žije synem na pobřeží Středozemního moře ve čtyřpokojovém bytě za zhruba 200 milionů korun. Ranilo jí to a možná aby nepřidávala do ohně, zvolila mnohem diplomatičtější odpověď. „Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, zůstává očím skryto,“ zašifrovala svoji bolest do citátu z dětské knihy Malý princ.

Rozchod ji stále mučí a není z něho venku. Ještěže má u sebe malého prcka, jenž ji dovede rozveselit…

Katarína se stará o syna v luxusním bytě v Monaku.
Katarína se stará o syna v luxusním bytě v Monaku.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud