VIP Sport

30. září 2018 • 12:55

Hvězdy promluvily o vztahu Strýcové s Krausem: Ona byla pán, on sluha!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co stálo za krachem vztahu tenistky Barbory Strýcové a zpěváka Davida Krause? Podle uznávaného věštce Stanleyho Bradleye za to mohla jejich odlišná povaha. Šéfem v domácnosti i v životě měla být drobná a energetická sportovkyně.Byla to velká láska a dlouhé měsíce to vypadalo, že Strýcová Krausem svou zamilovanost stvrdí u oltáře, jenže letos v létě se slavný pár po třech letech překvapivě rozešel. Pro někoho to zase takový šok nebyl.

Strýcová se nestyděla fotit nahá ve sprše
Strýcová se nestyděla fotit nahá ve sprše

„Podle mě se k sobě s panem Davidem, dle znamení čínské astrologie, absolutně nehodili. Barbora je silný Tygr, David slabá ovce. Podle těchto znamení byli navíc v negativním spojení vztahu Pán (Barbora) – „Sluha (David),“ uvedl pro magazín Spirit věštec, psychotronik a spisovatel Stanley Bradley, který tvrdí, že větší šanci na novou lásku má právě tenistka.

„Protože má Barbora vyřešenou minulost nebude mít problém se seznámit. Nachází se v období, které přeje rodině, vztahům. Vyšla mi karta Vůz. Brzy tedy potká někoho zajímavého,“ tvrdí Bradley. Jestli jde o šéfredaktora dámského časopisu, jež s Bárou nyní chodí, však neuvedl.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud