VIP Sport

30. září 2018 • 12:55

Hvězdy promluvily o vztahu Strýcové s Krausem: Ona byla pán, on sluha!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co stálo za krachem vztahu tenistky Barbory Strýcové a zpěváka Davida Krause? Podle uznávaného věštce Stanleyho Bradleye za to mohla jejich odlišná povaha. Šéfem v domácnosti i v životě měla být drobná a energetická sportovkyně.Byla to velká láska a dlouhé měsíce to vypadalo, že StrýcováKrausem svou zamilovanost stvrdí u oltáře, jenže letos v létě se slavný pár po třech letech překvapivě rozešel. Pro někoho to zase takový šok nebyl.

Strýcová se nestyděla fotit nahá ve sprše
Strýcová se nestyděla fotit nahá ve sprše

„Podle mě se k sobě s panem Davidem, dle znamení čínské astrologie, absolutně nehodili. Barbora je silný Tygr, David slabá ovce. Podle těchto znamení byli navíc v negativním spojení vztahu Pán (Barbora) – „Sluha (David),“ uvedl pro magazín Spirit věštec, psychotronik a spisovatel Stanley Bradley, který tvrdí, že větší šanci na novou lásku má právě tenistka.

„Protože má Barbora vyřešenou minulost nebude mít problém se seznámit. Nachází se v období, které přeje rodině, vztahům. Vyšla mi karta Vůz. Brzy tedy potká někoho zajímavého,“ tvrdí Bradley. Jestli jde o šéfredaktora dámského časopisu, jež s Bárou nyní chodí, však neuvedl.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud