VIP Sport

1. října 2018 • 05:00

Prsa do dlaní! Nahá tenistka Serena Williamsová znovu vyvolala poprask

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Začátkem září tenistka Serena Williamsová předvedla výbuch vzteku ve finále US Open, když nestačila na Japonsku Naomi Ósakaovou. Tehdy tvrdila, že to bylo kvůli sexismu rozhodčího a za práva žen bude nadále bojovat. Nyní se zase svlékla donaha a dlaněmi si drží ňadra, aby upozornila na rakovinu.Nechala se natočit nahá, aby varovala před zákeřnou nemocí. Serena Williamsová zpívá v krátkém klipu píseň „Dotýkám se,“ a připomíná tak ženám, aby se pravidelně kontrolovaly a osahaly si ňadra.

Ruce na prsa. Serena bojuje proti rakovině prsu.
Ruce na prsa. Serena bojuje proti rakovině prsu.

„Chtěla jsem to udělat, protože je to problém, který ovlivňuje všechny lidi po celém světě. Včasná detekce je klíčová. Doufám, že to ženám pomůže,“ napsala na Instagramu pod odvážné video tenistka.

Kampaň vznikla ve spolupráci s výrobcem podprsenek Berlei, se kterým Williamsová dlouhodobě spolupracuje. Společnost věnuje část zisku z prodeje spodního prádla australské organizaci Breast Cancer Network.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud