VIP Sport

1. října 2018 • 05:00

Prsa do dlaní! Nahá tenistka Serena Williamsová znovu vyvolala poprask

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Začátkem září tenistka Serena Williamsová předvedla výbuch vzteku ve finále US Open, když nestačila na Japonsku Naomi Ósakaovou. Tehdy tvrdila, že to bylo kvůli sexismu rozhodčího a za práva žen bude nadále bojovat. Nyní se zase svlékla donaha a dlaněmi si drží ňadra, aby upozornila na rakovinu.Nechala se natočit nahá, aby varovala před zákeřnou nemocí. Serena Williamsová zpívá v krátkém klipu píseň „Dotýkám se,“ a připomíná tak ženám, aby se pravidelně kontrolovaly a osahaly si ňadra.

Ruce na prsa. Serena bojuje proti rakovině prsu.
Ruce na prsa. Serena bojuje proti rakovině prsu.

„Chtěla jsem to udělat, protože je to problém, který ovlivňuje všechny lidi po celém světě. Včasná detekce je klíčová. Doufám, že to ženám pomůže,“ napsala na Instagramu pod odvážné video tenistka.

Kampaň vznikla ve spolupráci s výrobcem podprsenek Berlei, se kterým Williamsová dlouhodobě spolupracuje. Společnost věnuje část zisku z prodeje spodního prádla australské organizaci Breast Cancer Network.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze