VIP Sport

3. října 2018 • 20:00

Prvního muže mlátila, se současným čeká dítě: Pestrý život nevěrnice Hingisové!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zasnoubila se s českým tenistou Radkem Štěpánkem, předchozího manžela fyzicky napadala, ale až ten poslední to »schytal« nejvíc! Z švýcarské tenisové legendy Martiny Hingisové (38) se brzy stane maminka.Život slovenské rodačky je jedna velká horská dráha. Jako mladá randila třeba s českým srdcařem Štěpánkem , postelí se jí později prohnali další sportovci – hokejista Pavel Kubina či fotbalista Sol Campbell.

Později si Už si »ochočila« o šest let mladšího zajíčka Thibauta Hutina, s nímž žila od roku 2010. Jenže jejich rozchod (potažmo rozvod) dopadl katastrofálně! Jen co vztah skončil, posílal Francouz do médií zprávy, jak ho Martina s tchyní fyzicky napadají a on se bojí o život.

V červenci se vdala podruhé. Tajně! Vybrala si sportovního lékaře a chirurga Harryho Leemanna. „Posíláme pozdrav z naší svatby v Grand Resortu Bad Ragaz,“ napsala Hingisová ke svatební fotografii. „Jsme šťastní, že se k nám v tenhle úžasný den připojili naši blízcí a přátelé,“ dodala pětinásobná grandslamová vítězka, která tři měsíce po veselce radostně oznámila, že je těhotná. Otázka ale je, jak skončí tato její životní etapa…

Martina Hingisová si vzala sportovního doktora Harryho Leemanna
Martina Hingisová si vzala sportovního doktora Harryho Leemanna

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud