VIP Sport

5. října 2018 • 05:00

»Milenka« tlačí Ronalda ke zdi: Po znásilnění trpěla a chtěla se zabít!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Třináctého června 2009 ji prý znásilnil Cristiano Ronaldo (33). Devět let poté Američnaka Kathryn Mayorga (34) svůj případ otevřela. Prý ji čin fotbalové hvězdy zničil natolik, že uvažovala o sebevraždě.Dostane Ronalda do vězení? Vyrazí z něj další miliony? Nebo si snad pomůže od sebevražedných myšlenek, které ji pronásledují? Těžko říct, zatím je jisté jen to, že se stala docela známou osobou.

Každopádně Ronaldova dávná »oběť«, resp. její právníci, vytáhli na tiskovce, kam ona nepřišla, další trumfy, které mají útočníka Ronalda zahnat do těžké defenzívy.

„Přáli bychom si říci, že se to nikdy nenastalo. Ale ani po letech to nejde,“ uvedli Leslie Stovall a Larissa Drohobyczer, právníci Kathryn. „V důsledku znásilnění trpí klientka posttraumatickou stresovou poruchou a depresemi včetně sebevražedných myšlenek, také bojovala s alkoholismem,“ dodali.

Tohle všechno má být argument pro zrušení dávné dohody o mlčenlivosti, na kterou Kathryn přistoupila za odměnu 375 tisíc dolarů (8,3 milionu korun).

„Znásilnění je ohavný zločin a jde proti všemu, v co věřím. Mám čisté svědomí a věřím ve spravedlnost, počkám na výsledky vyšetřování,“ vzkázal Cristiano Ronaldo. Policie v Las Vegas musí rozhodnout, zda zahájí trestní stíhání. Vyšetřování už obnovila.

Údajná oběť sexuálních choutek Cristiana Ronalda Kathryn prý chtěla spáchat sebevraždu.
Údajná oběť sexuálních choutek Cristiana Ronalda Kathryn prý chtěla spáchat sebevraždu.

SESTŘIH LM: Valencie - Juventus 0:2. Favorit vyhrál i přes diskutované Ronaldovo vyloučení
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud