VIP Sport

8. října 2018 • 20:50

Příbramský fotbalista Rezek: Matoušek nám po přestupu do Slavie dluží 17 tisíc!

1080p720p360p
Rezek: Matoušek nám po přestupu do Slavie dluží 17 tisíc!
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jméno si udělal svými výkony v dresu Příbrami. Dvacetiletý fotbalista Jan Matoušek už ale nyní válí v dresu bohaté Slavie, kam nedávno přestoupil. V původní kabině po sobě však zanechal dluh, který mu nechce tamní šéf kasy, útočník Jan Rezek, jen tak odpustit.V neděli si poprvé zahrál v dresu sešívaných proti svým nedávným kamarádům. Matoušek byl u parádního představení Slavie, která Příbram přejela 4:1. Na mladého hráče den po zápase vystartoval bývalý spoluhráč Jan Rezek ze Středočeského klubu.

„Ještě dluží do klubové kasy. Za to, že jsme ho prodali a dostal nasypáno, tak jsme mu řekli, že by měl něco přinést do kasy. Nakonec jsme to udělali tak, že zaplatí týmovou večeři, ale to jsme nestihli,“ prozradil Rezek v talkshow TIKI-TAKA na O2 TV Sport. 

Rezek nejdříve nechtěl prozradit, kolik Matoušek v Příbrami dluží, ale nakonec se rozpovídal. „Demokraticky jsme mu to vnutili, že musí zaplatit za to, že jsme ho prodali. Když to tak sečtu, tak je to hodně. Je to 17 tisíc korun,“ smál se Rezek.

Pobavil tak i dalšího hosta ve studiu bývalého fotbalistu Petra Švancaru. „Platit za to, když odcházíš, to je rarita. To jste asi jediný klub na světě,“ řekl Švancara a odtajnil, co on prováděl jako pokladník ve Zbrojovce Brno.

„Zavedl jsem tam skvělou věc. Když se někomu narodila dcera, tak si musel zaplatit, a když se narodil kluk, tak jsi naopak peníze dostal.“

Slavia - Příbram: Matouškův gól nebyl uznán, Baluta byl v ofsajdu
720p 360p

Slavia - Příbram: Matoušek proti svým! Kočí ho ale ve stoprocentní šanci vychytal
720p 360p

Slavia - Bohemians: Matoušek ve výborné pozici pálil nad břevno
720p 360p
 

 

 

 

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud