VIP Sport

18. října 2018 • 15:46

Romantika před rozlučkou Štěpánka! Djokovič s manželkou na procházce Prahou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Než vleze na kurt v O2 Areně, aby naposledy poměřil síly s kamarádem Radkem Štěpánkem (39), našel si Novak Djokovič (31) volný čas na procházku po Praze. Krásami hlavního města provedl svoji životní lásku Jelenu, dokonce jim lidi radili, kdy jede tramvaj!Srbská star je hlavním hvězdným hostem Štěpánkovy tenisové rozlučky, na poslední zápas s dlouholetým kamarádem se připravoval relaxem a romantikou se ženou. V centru Prahy neunikl srbský pár objektivům fotografů, ani pozornosti nadšených kolemjdoucích.

Než vleze na kurt v O2 Areně, aby naposledy poměřil síly s kamarádem Radkem Štěpánkem, našel si Novak Djokovič chvilku na procházku s manželkou po Praze.
Než vleze na kurt v O2 Areně, aby naposledy poměřil síly s kamarádem Radkem Štěpánkem, našel si Novak Djokovič chvilku na procházku s manželkou po Praze.

Třeba na Karlově mostě se Novak fotil s nadšenými davy, mezi lidmi byli jak češi, tak i spousta cizinců. S krásnou ženou nafotili několik selfíček a šli zase dál. Asi nejdelší pauzu si zamilovaný pár, doprovázený dvěma kamarády, dal při vyhlídce na Pražský hrad.Zdá se, že před "klíčovým mačem sezony" je Srb dokonale připraven!

Djokovič je s manželkou Jelenou už 13 let, je to jeho láska ze střední školy. V roce 2014 se vzali, mají spolu dvě děti (syna Stefana a dceru Taru) a přes pár problémů si užívají společného soužití. Podívejte se v GALERII, jak hrdličky vrkaly v Praze.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud