VIP Sport

8. listopadu 2018 • 11:21

Bijce Vémolu doma lákala přítelkyně: Dáš si moje tělo, nebo pizzu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jeho vnadná slovenská přítelkyně vzbuzuje pozornost všude, kam nejslavnější český bojovník MMA Karlos Vémola vejde. Není proto divu, že se jí chlubí před svými fanoušky. Fotografii, na které pózuje jen v podprsence s pizzou v ruce, mohlo vidět 63 tisíc uživatelů sledujících jeho účet na Instagramu.Tělo vnadné playmate, nebo jídlo?  Vémola má jasno. „Jsem desátý den v dietě,“ naznačil svou volbu svým fanouškům na Instagramu, kam vložil fotografii své polonahé přítelkyně Lely, která v ruce třímala jeden kousek pizzy.

„Přijdu takhle po tréninku domů a Lela mi říká: ‘Co by sis dal radši‘? No vzhledem k tomu, že jsem 10. týden v dietě, nechtěj po mně, lásko, abych byl upřímnej,“ naznačil mnohoznačně.

S Lelou se však Vémola nechlubí jen na sociálních sítích. Na konci měsíce ji s sebou vzal na Hrad, kam ho u příležitosti předávání vyznamenání pozval na slavnostní recepci prezident Miloš Zeman, o pár dní později vzbudila pozornost bujným dekoltem na pražském setkání s Mikem Tysonem.

MMA bojovník Karlos Vémola se pochlubil, jak ho doma svádí přítelkyně Lela.
MMA bojovník Karlos Vémola se pochlubil, jak ho doma svádí přítelkyně Lela.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud