VIP Sport

8. listopadu 2018 • 11:21

Bijce Vémolu doma lákala přítelkyně: Dáš si moje tělo, nebo pizzu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jeho vnadná slovenská přítelkyně vzbuzuje pozornost všude, kam nejslavnější český bojovník MMA Karlos Vémola vejde. Není proto divu, že se jí chlubí před svými fanoušky. Fotografii, na které pózuje jen v podprsence s pizzou v ruce, mohlo vidět 63 tisíc uživatelů sledujících jeho účet na Instagramu.Tělo vnadné playmate, nebo jídlo?  Vémola má jasno. „Jsem desátý den v dietě,“ naznačil svou volbu svým fanouškům na Instagramu, kam vložil fotografii své polonahé přítelkyně Lely, která v ruce třímala jeden kousek pizzy.

„Přijdu takhle po tréninku domů a Lela mi říká: ‘Co by sis dal radši‘? No vzhledem k tomu, že jsem 10. týden v dietě, nechtěj po mně, lásko, abych byl upřímnej,“ naznačil mnohoznačně.

S Lelou se však Vémola nechlubí jen na sociálních sítích. Na konci měsíce ji s sebou vzal na Hrad, kam ho u příležitosti předávání vyznamenání pozval na slavnostní recepci prezident Miloš Zeman, o pár dní později vzbudila pozornost bujným dekoltem na pražském setkání s Mikem Tysonem.

MMA bojovník Karlos Vémola se pochlubil, jak ho doma svádí přítelkyně Lela.
MMA bojovník Karlos Vémola se pochlubil, jak ho doma svádí přítelkyně Lela.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze