VIP Sport

24. prosince 2018 • 14:00

Hvězdná Strachová znovu na kopci: Koukám na všechny strany!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Raději se v jednom kuse kolem sebe rozhlíží, aby ji nějaký šílenec nesmetl. Slalomářská hvězda Šárka Strachová (33) si po mateřské dovolené poprvé stoupla na lyže. Premiérově jako turistka!Vyjela na oblíbený kopec v rakouském Reiteralmu, místo profesionální závodnické výbavy se ohákla do turistického. „Bylo to úžasný. Neškrtila mě kombinéza, v helmě jsem najednou líp slyšela, netlačily mě boty tvrdé jako kámen. A mohla jsem si jezdit hezké obloučky,“ vypočítala proměnu ze závodnice v amatérku.

Jenže místo branek se musela proplétat mezi turisty, kteří byli daleko nebezpečnější. „Někteří se na tom klepou, ale myslí, že jsou superzávodníci. A jak rychle jedou! Takoví jsou nejhorší, pak někoho srazí. Proto se koukám na všechny strany,“ přiznala.

Lyžovala po roce a půl. Do Rakouska vyrazila s manželem a dcerkou Emou. Užila si to se vším všudy. „Sváča, oběd, klobása na svahu. Ale svařák ne, ještě kojím,“ smála se. A už má jasno: po Vánocích si dáme repete!

Šárka Strachová ve svém oblíbeném resortu Raiteralm
Šárka Strachová ve svém oblíbeném resortu Raiteralm

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud