VIP Sport

31. prosince 2018 • 11:30

Co odhalil rok 2018 mezi sportovci: bujná poprsí i čuchání k zadečku známé tenistky

Autor:
 • Rok 2018 nabídl nejrůznější události, ale také nejrůznější zajímavé pohledy...Rok 2018 nabídl nejrůznější události, ale také nejrůznější zajímavé pohledy...FOTO:

  Uplynulé měsíce roku 2018 byly mezi sportovci hodně divoké a nabité erotickým jiskřením. Máme pro vás několik důkazů. Kdo odhalil poprsí pro Davida Beckhama?  Kdo zase očuchával zadnici tenistky Marie Šarapovové? Podívejte se na náš přehled.

 • Před tenistou si nastříkala do plavek

  Dovolenou na jachtě u břehů Saint Tropez si letos dopřál sedmadvacetiletý tenista Grigor Dimitrov se svou o 14 let starší partnerkou zpěvačkou Nicole Scherzingerovou. Snědá kráska na něj často špulila pozadí a dokonce si před ním opláchla i intimní partie.

  Zadělali si na pořádnou ostudu! Erotické hrátky tenisty Grigora Dimitrova a zpěvačky Nicole Scherzinger se vymkly z rukou.Zadělali si na pořádnou ostudu! Erotické hrátky tenisty Grigora Dimitrova a zpěvačky Nicole Scherzinger se vymkly z rukou.

 • Kdo očuchával zadek Šarapovové?

  Nepropadl jejím zeleným kočičím očím, ale uhranula ho pozadím. Jak jinak si vysvětlit fascinaci miliardáře Alexandra Gilkese, který na společné dovolené s tenistkou Marií Šarapovovou neustále líbal a hladil její zadek? Měl smůlu, fotografové ho nachytali!

  Nepropadl jejím zeleným kočičím očím, ale uhranula ho pozadím! Jak jinak si vysvětlit fascinaci miliardáře Alexandra Gilkese, který očuchával prdelku tenistky Marie Šarapovové?Nepropadl jejím zeleným kočičím očím, ale uhranula ho pozadím! Jak jinak si vysvětlit fascinaci miliardáře Alexandra Gilkese, který očuchával prdelku tenistky Marie Šarapovové?

 • V zácpě ukázala prsa Beckhamovi

  Na dopravní komunikaci v Miami se tvořila kolona a řidiči se nudili ve vozech. A to až do chvíle, než se z okénka jednoho z aut vynořila dívka a obnažila své vnady. Neudělala to jen tak. Ve vedle jedoucím fáru totiž spatřila fotbalistu Davida Beckhama a chtěla ho tak „pozdravit“.

  Tohle se stane, když okolo vás jede David Beckham v autěTohle se stane, když okolo vás jede David Beckham v autě

 • Ňadra jako dík za Stanley Cup

  Fanynka Washingtonu Capitals se dostala do varu, když její tým v pátém finálovém zápase s Las Vegas vyhrál Stanley Cup. Hned jak Alexander Ovečkin bruslil s trofejí nad hlavou kolem tribun, odvážná divačka jako dík za hokejový grál vytasila ňadra a předvedla je hráčům.

  Ovečkin si vnadné fanynky ani nevšiml. Oči měl jen pro Stanley CupOvečkin si vnadné fanynky ani nevšiml. Oči měl jen pro Stanley Cup

 • Divoká rozlučka se svobodou

  Manželka šestinásobného olympijského vítěze plavce Ryana Lochteho modelka Kayla Rae si s kamarádkami udělala rozlučku se svobodou. Ženy kromě barů řádily i v hotelovém bazénu na Miami, kde probíhala tak nespoutaná zábava, že jedna z kamarádek nevěsty ukázala odhalená prsa.

  Manželka plavce Lochteho si užívala hodně divoký rozlučkový večírekManželka plavce Lochteho si užívala hodně divoký rozlučkový večírek

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud