VIP Sport

1. ledna 2019 • 05:00

Tenisové legendy o šancích Plíškové: Má všechno. Ale co s ní udělá svatba?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo bude tenisovou královnou sezony 2019? Martina Navrátilová (62) a Chris Evertová (64) mají jasno. Legendární hráčky prorokují životní úspěchy Karolíně Plíškové (26).Tyhle dámy o tenisu něco vědí. Vždyť obě mají doma 18 grandslamových trofejí ze dvouhry. I proto mají jejich slova o tom, že Plíšková na čele žebříčku vystřídá Rumunku Simonu Halepovou, velkou váhu.

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička při odjezdu ze svatby
Karolína Plíšková a Michal Hrdlička při odjezdu ze svatby

„Bezpochyby na to má talent a všechny zbraně,“ řekla v pořadu WTA Navrátilová a naproti sedící Evertová se k ní přidala. „U ní je to o zápalu pro hru, musí si na kurtu stoprocentně věřit. Když se podíváte, jak v některých zápasech hrála, nechce se vám věřit, že někdo s takovou silou ještě nevyhrál grandslam,“ uvedla slavná Američanka.

Připojila však také zajímavou poznámku. „V létě se vdala, tak uvidíme, co to s ní udělá. Netvrdím, že to musí být negativní věc, ale je to v jejím životě něco nového,“ připomněla Evertová svatbu Plíškové s jejím manažerem a televizním moderátorem Michalem Hrdličkou.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud