VIP Sport

5. ledna 2019 • 15:30

Horší herecký výkon než PORNO! Mayweatherův triumf byl podvod, tvrdí hvězda

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0

Tahle exhibice se nepovedla. Silvestr v Japonsku byl ve znamení utkání tamního kickboxera Tenšina Nasukawy s nepřemožitelným boxerem Floydem Mayweatherem. Američan sejmul na blond obarveného soupeře už v prvním kole. Pro MMA zápasníka Brendana Schauba to byla jen komedie.Velké zklamání. Podle někdejší hvězdy MMA Brendana Schauba bylo utkání v Japonsku ubohým představením. „Bylo to falešné. Lepší herecký výkon jsem viděl i v pornu,“ rýpl si do exhibičního zápasu americký ultimátní bojovník.

Floyd Meyweather odboxoval na Silvestra snadný zápas a vydělal miliony dolarů
Floyd Meyweather odboxoval na Silvestra snadný zápas a vydělal miliony dolarů

Jedenačtyřicetiletý Mayweather zničil svého dvacetiletého soupeře už v 1. kole, když ho třikrát poslal k zemi. Za dvě minuty si tak vydělal v přepočtu 200 milionů korun, jež mu organizátoři akce slíbili.

„Floyd odvedl dobrý výkon, ale Tenshin má zatím hodně špatné herecké dovednosti. Měl by s ním na tom někdo pracovat. Bylo jasné, že to bylo nahrané, ale koho to zajímá,“ napsal naštvaný Schaub.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud