VIP Sport

5. ledna 2019 • 15:30

Horší herecký výkon než PORNO! Mayweatherův triumf byl podvod, tvrdí hvězda

Autor:

Tahle exhibice se nepovedla. Silvestr v Japonsku byl ve znamení utkání tamního kickboxera Tenšina Nasukawy s nepřemožitelným boxerem Floydem Mayweatherem. Američan sejmul na blond obarveného soupeře už v prvním kole. Pro MMA zápasníka Brendana Schauba to byla jen komedie.Velké zklamání. Podle někdejší hvězdy MMA Brendana Schauba bylo utkání v Japonsku ubohým představením. „Bylo to falešné. Lepší herecký výkon jsem viděl i v pornu,“ rýpl si do exhibičního zápasu americký ultimátní bojovník.

Floyd Meyweather odboxoval na Silvestra snadný zápas a vydělal miliony dolarů
Floyd Meyweather odboxoval na Silvestra snadný zápas a vydělal miliony dolarů

Jedenačtyřicetiletý Mayweather zničil svého dvacetiletého soupeře už v 1. kole, když ho třikrát poslal k zemi. Za dvě minuty si tak vydělal v přepočtu 200 milionů korun, jež mu organizátoři akce slíbili.

„Floyd odvedl dobrý výkon, ale Tenshin má zatím hodně špatné herecké dovednosti. Měl by s ním na tom někdo pracovat. Bylo jasné, že to bylo nahrané, ale koho to zajímá,“ napsal naštvaný Schaub.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud