VIP Sport

9. ledna 2019 • 16:27

Berdych s luxusní Ester přistáli v Melbourne. Kolik stál jejich outfit?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hladce přistáli, sbalili saky paky a rychle na kurty. Tomáš Berdych (33) s manželkou Ester (27) už zahnízdili v dějišti Australian Open. Nejdřív poutala pozornost Tomášova choť, když na letišti vytáhla luxusní kabelu od Diora za bezmála 3 tisíce dolarů (69 tisíc korun).Exkluzivní »brašnu« měla větší než příruční kufr. To její manžel byl proti ní za chudého příbuzného. Nejdražší z jeho kousků byla hnědá kšiltovka od Gucciho s logem New York Yankees za 12 tisíc korun.

Než naskočil český pár do taxíku, stačili je ještě fotografové zachytit při družném rozhovoru s další tenisovou hvězdou Novakem Djokovičem.

Na kurtech při prvním tréninku už perlil jenom Tomáš s upravenou image. Hlavu obvázal šátkem s lebkou a oblékl »flekaté« triko s motivy tenisových zápasů. I kdyby mu patnáctý australský grandslam v řadě nevyšel, pozornost bude česká jednička přitahovat i tak…  

Tomáš Berdych s manželkou Ester v Melbourne ukázali luxusTomáš Berdych s manželkou Ester v Melbourne ukázali luxus

Ester Berdychová se na letišti v Melbourne vytasila s elegantní taškou od Diora
Ester Berdychová se na letišti v Melbourne vytasila s elegantní taškou od Diora

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud