VIP Sport

9. ledna 2019 • 16:27

Berdych s luxusní Ester přistáli v Melbourne. Kolik stál jejich outfit?

Autor: hoz
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hladce přistáli, sbalili saky paky a rychle na kurty. Tomáš Berdych (33) s manželkou Ester (27) už zahnízdili v dějišti Australian Open. Nejdřív poutala pozornost Tomášova choť, když na letišti vytáhla luxusní kabelu od Diora za bezmála 3 tisíce dolarů (69 tisíc korun).Exkluzivní »brašnu« měla větší než příruční kufr. To její manžel byl proti ní za chudého příbuzného. Nejdražší z jeho kousků byla hnědá kšiltovka od Gucciho s logem New York Yankees za 12 tisíc korun.

Než naskočil český pár do taxíku, stačili je ještě fotografové zachytit při družném rozhovoru s další tenisovou hvězdou Novakem Djokovičem.

Na kurtech při prvním tréninku už perlil jenom Tomáš s upravenou image. Hlavu obvázal šátkem s lebkou a oblékl »flekaté« triko s motivy tenisových zápasů. I kdyby mu patnáctý australský grandslam v řadě nevyšel, pozornost bude česká jednička přitahovat i tak…  

Tomáš Berdych s manželkou Ester v Melbourne ukázali luxusTomáš Berdych s manželkou Ester v Melbourne ukázali luxusFoto Koláž (Blesk)

Ester Berdychová se na letišti v Melbourne vytasila s elegantní taškou od Diora
Ester Berdychová se na letišti v Melbourne vytasila s elegantní taškou od Diora

 
Články odjinud


Články odjinud