VIP Sport

17. ledna 2019 • 20:30

Válka seniorek! Drsná přetahovaná o čelenku tenisové hvězdy

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořádné haló způsobila v ochozech Melbourne Areny Aryna Sabalenková (20). Po vítězném utkání nad Britkou Boulterovou v rámci druhého kola vhodila v dobrém úmyslu do hlediště propocenou čelenku. A vznikla mela.Dvě srdnaté důchodkyně se totiž o cenný artefakt začaly vehementně přetahovat. „Je moje!“ řekla jedna! „Ne, moje!,“ hádaly se, až se ostatní kolem začali chichotat.

„Sabalenkové jsem fandila už v pondělí. Po utkání za mnou přišla, poděkovala za podporu a podepsala mi vlajku,“ vysvětlovala po incidentu Cathy Willettová, komu tenistka suvenýr házela.

Pochopení pro to ale neměla její sokyně. „Žena vedle mě o čelenku začala bojovat, ačkoliv Sabalenková jasně naznačovala, že ji hází mně,“ popisovala Willettová. „Přitom ta paní se dostala do první řady jen proto, aby si udělala nějaké fotky. Já tam byla jediná s běloruskou vlajkou, ona ani nevěděla, jakému státu patří.“

Celý spor musela vyřešit až ochranka. Divačky vyvedla a čelenku jim zabavila.

Dvě fanynky se na Australian Open málem popraly o zpocenou čelenku Bělorusky Sabalenkové
Dvě fanynky se na Australian Open málem popraly o zpocenou čelenku Bělorusky Sabalenkové

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud