VIP Sport

18. ledna 2019 • 15:30

Hvězdy na NBA v Londýně: rapper i modelka, fotbalisté okukovali sexy zadečky!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do Londýna po roce přijela NBA, a tak se celebrity vyšňořily a vyrazily do hlediště O2 Areny. Kochaly se nejen výkony Satorenského a spol., ale i pohledem na sexy postavy sličných roztleskávaček!Nejvíc zápas, v němž Washington vyhrál o jediný bod 101:100, hltali fotbalisté. Skvěle se bavila především trojka z Arsenalu Bellerin, Aubameyang a Lacazette a pozadu nezůstali ani liverpoolský veterán Olivier Giroud či obránce Liverpoolu Joe Gomez, jenž do společnosti vyvedl i svoji partnerku. Nechyběl fotbalový glosátor Jamie Redknapp, rapper Tinie Tempah či modelka Lara Stone.

Výprava z fotbalového Arsenalu; zleva Hector Bellerin, Pierre-Emerick Aubameyang a Alexandre Lacazette
Výprava z fotbalového Arsenalu; zleva Hector Bellerin, Pierre-Emerick Aubameyang a Alexandre Lacazette

Do britské metropole NBA zavítala podeváté v historii a opět se potkala s velkým zájmem fanoušků. Také proto její šéf Adam Silver přemýšlí, že soutěž nahlédné do vícero evropských měst. Třeba příští rok by se mělo hrát v Paříži. „Je to možné. Budeme detailně sledovat naše možnosti,“ konstatoval.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud