VIP Sport

30. ledna 2019 • 05:00

Legendární Lendl září štěstím: Po pěti dcerách se dočkal kluka!

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zřejmě první z mnoha dalších radostí. Tenisová legenda Ivan Lendl (58) se stal poprvé dědečkem, vnoučka Teddyho mu na svět přivedla nejstarší dcera Marika (28).V rodině žijící v USA to samozřejmě způsobilo pořádný poprask. Po pěti děvčatech, které má s manželkou Samanthou, se Ivan konečně »dočkal« i kluka. U vytržení jsou i další Lendlovy dcery – dvojčata Caroline a Isabelle (27), Daniela (25) a Nikola (21).

„Jsem teta! Vítej na světě malý Teddy,“ pochlubila se na Instagramu Nikola, nejmladší z Lendlových kopretinek.

Marika se v červenci 2017 vdala za baseballistu Huntera Romea. Pohádková svatba se uskutečnila na zahradě rodinného sídla Lendlových v Connecticutu. A teď potěšila tátu Ivana vnoučátkem.

Na řadě by teď měla být Isabelle. Její svatba proběhla v listopadu 2017, kdy si vzala finančního poradce Tommyho Pollocka. Dočká se od ní Lendl v dohledné době dalšího přírůstku do rodiny?

Maličký Teddy, první vnouče legendárního Ivana Lendla
Maličký Teddy, první vnouče legendárního Ivana Lendla

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud