VIP Sport

30. ledna 2019 • 14:45

Manžel Cibulkové prozradil, jak sbalil bohatou sexy tenistku: Byl jsem slepý!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Můžou si podat ruce s Michalem Hrdličkou. I Michal Navara poznal svou ženu slovenskou tenistku Dominiku Cibulkovou v baru. Zatímco Hrdlička dobře věděl, kdo je Karolína Plíšková, Navara vůbec netušil, že drobná blondýnka je profesionální sportovkyně a milionářka.O žádnou romantiku nešlo. Michal Navara se seznámil s Dominikou Cibulkovou v nočním podniku. „Vždycky se tomu smějeme, a přemýšlíme, že si vymyslíme poutavý příběh, jak jsme se poznali, aby to vypadalo dobře. Poznali jsme se totiž v klubu na diskotéce,“ řekl Navara pro server Refresher.cz.

Bylo to v době, kdy Cibulková před lety vypadla v prvním kole Australian Open a chtěla na to doma v Bratislavě zapomenout. Nakonec díky tomu narazila na životní lásku. Navara přiznal, že vůbec netušil, kdo je žena, která mu padla do oka.

„Je to strašné klišé, ale nevěděl jsem, jak je úspěšná a talentovaná. Sport totiž aktivně nesleduji. Bylo to celé vtipné, když mi říkala, s kým a proti komu vlastně hraje a já nevěděl, o čem mluví. Dnes se o Dominice píše skoro každý druhý den. Nerozumím tomu, asi jsem byl tehdy slepý, nebo jsem to nevnímal,“ tvrdil Navara, který své manželce dělá manažera.

Michal Navara popsal, jak sbalil krásnou tenistku Dominiku Cibulkovou
Michal Navara popsal, jak sbalil krásnou tenistku Dominiku Cibulkovou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud