VIP Sport

1. února 2019 • 05:00

Místo omluvy výmluvy! Lubina plave v exekucích. Víme, kolik milionů dluží!

Autor: bau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Utekl od nehody, při níž zemřel otec fotbalového internacionála Vratislava Lokvence. Kouč hokejových Pardubic Ladislav Lubina (51) tvrdí, že už za tragédií z roku 2008 udělal tlustou čáru. Ovšem asi jen ve své hlavě, pozůstalým stále dluží.A nejsou to jediné dluhy, které Lubinu tíží. Jak Blesk zjistil, aktuálně je proti němu vedeno hned sedm exekucí, dohromady za částku dva miliony korun. Některé se táhnou už 15 let a zavalitému trenérovi tam vyskákaly úroky za stovky tisíc...

Lubina se tak svým závazkům evidentně vyhýbá a dle informací Blesku neplatí ani slíbené půlmilionové odškodné rodině Vratislava Lokvence! „Vymáhaná částka i datum vydání usnesení o exekuci se shoduje s tímto případem,“ potvrdil redakci zdroj z advokátského prostředí.

Pardubický kouč se sice v nedávném rozhovoru pro Sport hájil, že se po nehodě zachoval jako chlap, opak je však pravdou. „To, co jsem cítil, že je potřeba udělat, jsem udělal v době, kdy se to stalo. Projevil jsem lítost osobně lidem, kterých se to týkalo,“ pravil.

Ovšem neshoduje se to se slovy fotbalového exreprezentanta Lokvence, který už u soudu v roce 2012 říkal: „Lubina se ani nikdy neomluvil!“

Více než deset let po tragické havárii se tak Lokvencova rodina nedočkala ničeho kromě dalších a dalších Lubinových výmluv.

Ladislav Lubina ještě coby trenér Slavie
Ladislav Lubina ještě coby trenér Slavie

Lubina se vrátil ke smrtelné bouračce i rvačce. Do smrti to v sobě ponesu, říká

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud