VIP Sport

6. února 2019 • 18:23

Zmalovala si zadek! Hvězda Vonnová nad ním dumala, jak se vybarví

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hvězda lyžařské galaxie Lindsey Vonnová (34) se na mistrovství světa v Aare loučí s bohatou kariérou. V neděli ji čeká vyhlížený sjezd, ale nechybělo mnoho a po všem mohlo být už v úterý, kdy při superobřím slalomu netrefila stopu, drsně políbila jednu z branek a s monoklem pod pravým okem skončila v síti. Výsledek: bolavá žebra, břicho a namožený krk. „Jako bych se potkala s kamionem,“ posteskla si.Jenže… Jestliže se Vonnová po nehodě cítila, jako kdyby se střetla s náklaďákem, její kolegyně z týmu Laurenne Rossová narazila zadkem rovnou do zdi! A podle toho její pozadí také vypadalo. Lépe by ho nevybarvil ani samotný Picasso. Dvaaosmdesátinásobnou vítězku závodů Světového poháru ten »obraz« vyloženě nadchl.

„Už se nemůžeme dočkat, až zjistíme, jakou barvu bude mít zítra,“ napsala ve středu na Instagram Vonnová, jež zadnici své dlouholeté parťačky z amerického týmu sestersky pofoukala.

Lindsey Vonnová po úterním Super-G skončila jen s malým monoklem pod pravým okem
Lindsey Vonnová po úterním Super-G skončila jen s malým monoklem pod pravým okem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud