VIP Sport

14. února 2019 • 19:10

Video po sexu? Lyžařka Vonnová natáčela v posteli svého hokejistu

Autor: sjs, pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Užívá si sportovní důchod. V neděli Lindsey Vonnová ukončila bohatou lyžařskou kariéru a nyní tráví chvíle volna po boku svého partnera hokejisty P. K. Subbana. Fanouškům se dokonce pochlubila jejich videem z postele.O víkendu na mistrovství světa ve Švédsku urvala bronz a rozloučila se s kariérou. Lindsey Vonnovou pak doma dostala jako dárek na přivítání od přítele hokejisty P. K. Subbana kromě květin a balonků i dvě kozy!

Lindsey Vonnová a její přítel hokejista P. K. Subban
Lindsey Vonnová a její přítel hokejista P. K. Subban

První našla olympijská vítězka v kuchyni a určitě si na ní pošmákne - je to dort. Druhá čekala v posteli a je plyšová. A proč zrovna kozy? Anglicky se totiž řekne GOAT, což je i zkratka pro Greatest Of All Time (v překladu Nejlepší všech dob).

Fanouškům pak o pár hodin později natočila video z postele, kde vedle ní spí značně unavený Subban a rozpustilá lyžařka to komentuje větou: „Vítej v důchodu.“ Obránce Nashvillu zřejmě dostal pořádně zabrat.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud