VIP Sport

15. února 2019 • 14:30

Dala je dohromady lež! Vémola prozradil, jak se seznámil s vnadnou Lelou

Autor: ON, pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tvoří jeden z nejznámějších párů současnosti, ale dohromady je dala lest přátel. Zápasník Karlos Vémola prozradil, jak se dal dohromady se slovenskou playmate Lelou Ceterovou.Všude, kde se objeví, budí rozruch. Svalnatý chlapák Vémola a jeho Lela, která ráda nosí obří výstřihy, aby ještě více vyniklo její bujné poprsí. Jak se ale dal tenhle pár dohromady?

Vémola v pořadu Fight: o setkání s Gottem a brokovnici u hlavy
Video patří k placenému obsahu

„Naše seznámení byla taková náhoda nebo spíš lest dnes už našich společných známých. Byl jsem zrovna po rozchodu a jedna známá mi ukázala blondýnu na Instagramu. Že se jí prý moc líbím a má o mě zájem. Byla moc pěkná, tak kamarádce povídám, ať mi domluví schůzku. Furt se nic nedělo, až jsem to nevydržel a napsal jí sám, což jsem v životě neudělal,“ řekl slavný bijec v rozhovoru pro magazín Nedělní Sport Křížovky, který vyjde 17. února.

„No a Lela se mi ozvala. Zvu ji tedy na kávu a vyprávím kamarádce, jak mi ji dohodila. A ona na to: ‚Jaká kamarádka? Já tě vůbec neznám, nevím, o čem mluvíš.‘ Takhle to vzniklo, takovou lží. Ale na druhou stranu, která playmate může odolat Terminátorovi,“ smál se Vémola.

Setkání pěveckého velikána a velké hvězdy českého MMA: Karel Gott potkal Karlose Vémolu
Setkání pěveckého velikána a velké hvězdy českého MMA: Karel Gott potkal Karlose Vémolu

Kincl o odchodu Vémoly z XFN: Chtěl se mi vyhnout a na fanoušky nemyslí

 
Články odjinud


Články odjinud