VIP Sport

18. února 2019 • 13:10

Srdcervoucí smutek! Takhle na pohřbu Saly (†28) trpěl jeho nejvěrnější přítel!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle je opravdový smutek! Sobotního pohřbu tragicky zesnulého fotbalisty Emiliana Saly (†28) se nezúčastnily jen tři tisícovky lidí, ale také jeho fenka černého labradora Nala, která poslušně čekala u vchodu, aby svému milovanému páníčkovi dala poslední sbohem!Letadlo se Salou se nad kanálem La Manche zřítilo v pondělí 21. ledna, pár hodin po jeho přestupu z Nantes do Cardiffu, který za něj hodlal zaplatit v přepočtu bez mála čtvrt miliardy korun. Podle britského deníku The Sun byl právě fotbalistův labrador hlavním důvodem, proč se hráč po podpisu smlouvy do Francie vrátil.

Dojemný pohled. Fenka Nala čeký před obřadní síni, kde se lidé naposledy rozloučili s jejím páníčkem Emlianem Salou
Dojemný pohled. Fenka Nala čeký před obřadní síni, kde se lidé naposledy rozloučili s jejím páníčkem Emlianem Salou

Útočník chtěl co nejrychleji vyřídit potřebná povolení, aby s ním jeho čtyřnohý miláček mohl vyrazit do Walesu. Vždyť od roku 2015 trávili většinu času spolu a na tom Sala nechtěl nic měnit ani v Premier League.

Osud tomu chtěl jinak; fotbalistu v sobotu pohřbili. Nala u smutné události nemohla chybět. Teď se o ni bude starat Salova sestra Romina.  „Nala, tvoje věrná společnice, je teď naše,“ napsala na sociální sítě.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud