VIP Sport

21. února 2019 • 18:10

Legendární Šmicer si postěžoval: Deset let jsem důchodce a musím nějak žít

Autor: pv
Fotbalová hvězda Šmicer: Už jsem deset let v důchodu
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhrával tituly a poháry s každým týmem, ve kterém hrál. I proto je fotbalista Vladimír Šmicer nazýván Štístkem. Vítěz Ligy mistrů už ale deset let fotbal nehraje a je z něj důchodce. V pořadu Tiki Taka na O2 TV Sport kvůli tomu apeloval na své následovníky, ať myslí na život po kariéře.Mezi hosty fotbalové talkshow Tiki Taka byli tentokrát dva zpěváci Adam Mišík a Marek Ztracený, kteří si podle Vladimíra Šmicera mohou vydělávat hudbou až do smrti. „Kluci mají výhodu, že to svoje umění mohou dávat lidem třeba osmdesát let.

Fotbalová hvězda Šmicer: Už jsem deset let v důchodu

To fotbalisté mají tu kariéru patnáctiletou a v pětatřiceti letech skončí. Copak? Musí přemýšlet, kam investovat, aby měli dál nějaký příjem,“ řekl Šmicer a upozornil mladé fotbalisty, že už ve dvaceti musí myslet na to, co budou dělat, až skončí s fotbalem.

„Já už jsem deset let v důchodu a musím nějak žít a táhnout tu káru dál,“ rozesmál studio vítěz Ligy mistrů. Na stáří si posteskl i další host pořadu fotbalista David Kalivoda. „Pravda je, že když hrajeme v sobotu, tak v neděli jdu druhý den z jednoho patra na snídani čtvrt hodiny. Už to asi nebude dlouho trvat a končím,“ pravil šestatřicetiletý hráč.

 
Články odjinud


Články odjinud