VIP Sport

20. února 2019 • 13:50

Proč se sešly? Tenisová hvězda Serena přijala pozvání vévodkyně Meghan

###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se sešly. V New Yorku si daly dostaveníčko slavná matka se slavnou nastávající matkou, aby si spolu popovídaly. Na večírek přiletěla soukromým tryskáčem z Anglie těhotná vévodkyně Meghan Markle a společnost jí dělaly tenistka Serena Williamsová. Kromě nich vyrazily do hvězdně obsazené společnosti také herečka Abigail Spencerová nebo módní stylistka Jessica Mulroneyová.Na Manhattanu nastal pořádný rozruch. Dámy si naplánovaly večeři v luxusní restauraci Ralph Loren Polo Bar na Páté Avanue, kam rád zajde i americký prezident Donald Trump. Tentokrát ale dorazila členka královské rodiny.

Vévodkyni Meghan, která je v sedmém měsíci těhotenství, doprovodila do podniku početná ochranka. Následně přijely i další slavné ženy Serena Williamsová či Abigail Spencerová. V restauraci pak strávily tři hodiny a tenistka s vévodkyní se vydaly do svého hotelu The Mark v Upper East Side.

Akce byla plánována několik týdnů dopředu. Meghan přiletěla na pětidenní výlet do New Yorku tryskáčem právě kvůli kamarádkám, které pro ni uspořádaly takzvanou Baby shower, což je těhotenský večírek.

Serena Williamsová přichází na večírek vévodkyně Meghan
Serena Williamsová přichází na večírek vévodkyně Meghan

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud