VIP Sport

21. února 2019 • 05:00

Král Alex jako v nebi. Posila Slavie miluje dvě sexy královny!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Činovnici Slavie, to jsou kupci! S šikovným kudrnáčem si jedním vrzem pořídili další dvě posily. Sice ne na hřiště, ale do tábora zapálených sexy fanynek určitě.Až Alex Král (20) v belgickém Genku vyrazí do odvety prvního kola play off Evropské ligy (od 21:00 vysílá ČT Sport, v Edenu se hrálo 0:0) bude muset potěšit dvě blonďaté dámy. »Královnu matku« a královnu svého srdce.

Ty dvě ženy byly jako bonus v balíčku 30 milionů korun, za které si sešívaní středopolaře Krále pořídili z Teplic. Obě jsou tuze odvážné a umějí se svými vnadami jaksepatří pochlubit. Ňadra dmoucí, to je jejich doména.

Máma Ljubica by v pětačtyřiceti letech (!) mohla zaútočit na titulku Playboye. Figuru rajcovní šťabajzny si udržuje v posilovně, což komentuje slovy: „Posouvám hranice, věk není problém.“ Alexovi říká: „Nej synáček,“ a jeho milou Markétu čestuje poklonou: „Máš krásné nohy, moc ti to sluší.“

A jsme u synovy lásky. Markéta umí kromě modelingu na Maledivách i jízdu na koňském hřbetě a na nadupané motorové čtyřkolce pod Řípem. Je to mlaďounká slečna, její tělo je pevné, pružné, plné vášně a mysl nespoutaná.

„Našla jsem někoho, kdo uklidní moje bouře,“ napsala o Alexovi zamilovaně Markéta. No, mládenče, čeká tě v Cristal Areně u Albertova kanálu v červenobílém triku nelehká rachota. Na postup a na prémii 28 milionů korun z kasy UEFA čekají fanoušci i dvě tvé královny.

Fotbalista Slavie Alex Král má mamku pořádnou fešandu
Fotbalista Slavie Alex Král má mamku pořádnou fešandu

Témata:  VIPsport
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud