VIP Sport

21. února 2019 • 05:00

Král Alex jako v nebi. Posila Slavie miluje dvě sexy královny!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Činovnici Slavie, to jsou kupci! S šikovným kudrnáčem si jedním vrzem pořídili další dvě posily. Sice ne na hřiště, ale do tábora zapálených sexy fanynek určitě.Až Alex Král (20) v belgickém Genku vyrazí do odvety prvního kola play off Evropské ligy (od 21:00 vysílá ČT Sport, v Edenu se hrálo 0:0) bude muset potěšit dvě blonďaté dámy. »Královnu matku« a královnu svého srdce.

Ty dvě ženy byly jako bonus v balíčku 30 milionů korun, za které si sešívaní středopolaře Krále pořídili z Teplic. Obě jsou tuze odvážné a umějí se svými vnadami jaksepatří pochlubit. Ňadra dmoucí, to je jejich doména.

Máma Ljubica by v pětačtyřiceti letech (!) mohla zaútočit na titulku Playboye. Figuru rajcovní šťabajzny si udržuje v posilovně, což komentuje slovy: „Posouvám hranice, věk není problém.“ Alexovi říká: „Nej synáček,“ a jeho milou Markétu čestuje poklonou: „Máš krásné nohy, moc ti to sluší.“

A jsme u synovy lásky. Markéta umí kromě modelingu na Maledivách i jízdu na koňském hřbetě a na nadupané motorové čtyřkolce pod Řípem. Je to mlaďounká slečna, její tělo je pevné, pružné, plné vášně a mysl nespoutaná.

„Našla jsem někoho, kdo uklidní moje bouře,“ napsala o Alexovi zamilovaně Markéta. No, mládenče, čeká tě v Cristal Areně u Albertova kanálu v červenobílém triku nelehká rachota. Na postup a na prémii 28 milionů korun z kasy UEFA čekají fanoušci i dvě tvé královny.

Fotbalista Slavie Alex Král má mamku pořádnou fešandu
Fotbalista Slavie Alex Král má mamku pořádnou fešandu

Témata:  VIPsport
 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud