VIP Sport

15. března 2019 • 05:00

Šéf Plzně Šádek si ukrojil z prémií: tohle je jeho kára za pět milionů!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Krasavec inteligentní! Ten vůz parkuje dnem i nocí ve Štruncových Sadech, protože jeho majitel je fotbalový pracant. Generální manažer Plzně Adolf Šádek (44) si pořídil luxusní káru.Mercedes AMG GT 63 v matném lesku, který vyjde v plné palbě na 5 milionů korun! Kde na toho sakra drahého »medvěda« bývalý provozovatel diskotéky v Sokolově »Áda« vzal? Takhle, ve Viktorce se porcoval medvěd 800 milionů korun, jež klub na podzim vydělal v Lize mistrů, a rozdávaly se prémie.

„Jak jsme strašně moc vydělali, tak jsme i hodně moc rozdělili mezi hráče. Dostali to, co si zasloužili,“ prozradil Šádek. No a činovník Adolf si evidentně přišel také na své! Po právu, bez jeho bafuňářských fint, by totiž Západočeši nebyli tam, kde jsou.

Jo, tak v tomhle bouráku drandí po republice. Dnes ho čeká cesta do Teplic (od 18. 00 vysílá ČT 2) s nezbytným růžencem pověšeným na zpětném zrcátku. Bude ho potřebovat, neboť viktoriáni tam z posledních šesti zápasů vyhráli jen jeden a každá ztráta by jim ve rvačce se Slavií o titul notně uškodila.

Mercedes AMG GT 63

 Výkon motoru: 470 kW
 Zrychlení z 0 na 100 km: 3,2 s
 Maximální rychlost: 315 km/h
 Palivo: benzin
 Spotřeba: 9,2 l na 100 km
 CENA v plné výbavě: 5 milionů Kč

 

Šádkův poklad na kolech
Šádkův poklad na kolech

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud