VIP Sport

21. března 2019 • 14:00

To je paradox! »Velkej čáp« Pelta: Za fotbal teď musí platit

###BLOK-TOP-VIDEA###

Už to budou skoro dva roky, co si policie přišla pro tehdejšího vládce fotbalu Miroslava Peltu (54) kvůli údajným čachrům s dotacemi. Zatímco kauza pomalu míří k soudu, boss Jablonce vyhlíží šlágry českého nároďáku.Když byl ještě předsedou FAČR, sám rozdával lupeny vlivným. Dnes musí sáhnout pro peněženku, aby se na fotbal vůbec dostal. Třeba na ten páteční v londýnském Wembley.

„Všechno jsem si musel platit sám a letím linkou s rodinou,“ řekl pro Seznam Zprávy o cestě na duel s Anglií poté, co byl v pondělí na policejní služebně u výslechu.

Moc štědří k němu současní vládci české kopané nebyli ani v případě úterního přáteláku s Brazílií. Od asociace dostal »Velkej Čáp« toliko jeden VIP lístek.

„Zbytek jsem si pořídil za peníze,“ prozradil Pelta, kterého příští týden čeká kromě fotbalového karnevalu i nahlédnutí do spisu, po kterém by státní zástupce měl již podat žalobu k soudu.

Miroslav Pelta, někdejší předseda FAČR
Miroslav Pelta, někdejší předseda FAČR

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud