VIP Sport

21. března 2019 • 14:00

To je paradox! »Velkej čáp« Pelta: Za fotbal teď musí platit

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už to budou skoro dva roky, co si policie přišla pro tehdejšího vládce fotbalu Miroslava Peltu (54) kvůli údajným čachrům s dotacemi. Zatímco kauza pomalu míří k soudu, boss Jablonce vyhlíží šlágry českého nároďáku.Když byl ještě předsedou FAČR, sám rozdával lupeny vlivným. Dnes musí sáhnout pro peněženku, aby se na fotbal vůbec dostal. Třeba na ten páteční v londýnském Wembley.

„Všechno jsem si musel platit sám a letím linkou s rodinou,“ řekl pro Seznam Zprávy o cestě na duel s Anglií poté, co byl v pondělí na policejní služebně u výslechu.

Moc štědří k němu současní vládci české kopané nebyli ani v případě úterního přáteláku s Brazílií. Od asociace dostal »Velkej Čáp« toliko jeden VIP lístek.

„Zbytek jsem si pořídil za peníze,“ prozradil Pelta, kterého příští týden čeká kromě fotbalového karnevalu i nahlédnutí do spisu, po kterém by státní zástupce měl již podat žalobu k soudu.

Miroslav Pelta, někdejší předseda FAČR
Miroslav Pelta, někdejší předseda FAČR

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud