VIP Sport

8. dubna 2019 • 05:00

Reprezentační brankář Vaclík v šoku! Kdo z jeho okolí přiznal leukémii?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zdravotní problémy chtěl utajit, spekulace už mu ale byly tak proti srsti, že kouč španělské Sevilly Joaquín Caparrós (63) učinil šokující prohlášení. „Mám chronickou leukémii,“ přiznal šéf Tomáše Vaclíka (30) bezprostředně po ligové výhře 2:0 ve Valladolidu.Temperamentní trenér se před televizními kamerami snažil těžkou chvíli bagatelizovat. „Nemoc mě v ničem neomezuje. Můžu být v každodenním pracovním procesu,“ ujistil Caparrós. Jeho zdravotní stav prý mají lékaři pod kontrolou. Kouč v současné chvíli nemusí podstupovat léčbu a chce si s týmem užívat každou minutu!

Sevillská lavička je pro trenéry snad zakletá. V listopadu 2017 vyhrál boj nad rakovinou prostaty lodivod Eduardo Berizzo. I když mužstvo rovněž vedl dál, měsíc po operaci dostal pro neuspokojivé výsledky padáka. Dnes trénuje reprezentaci Paraguaye.

Caparróse žene za uzdravením flotila optimistických vzkazů z tábora červenobílé rodiny. „Jsme skvělý tým,“ vzkázal stále ještě zraněný Vaclík prostřednictvím twitteru.

Podporu charismatickému chlapíkovi vyjádřily ostatní kluby tamní nejvyšší soutěže včetně Barcelony či nenáviděného městského rivala Betisu Sevilla. „Trenére, posíláme vám všechny síly k překonání nemoci.“ stálo v jeho prohlášení.

Trenér FC Sevilla Joaquín Caparrós
Trenér FC Sevilla Joaquín Caparrós

 

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud