VIP Sport

12. dubna 2019 • 05:00

Smetánka si vyšla na fotbal! Kdo všechno fandil Slavii proti Chelsea?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Na hřišti slávisté proti Chelsea potili krev, to na čestné tribuně byla pohodička. Klábosilo se, popíjelo a byla dobrá nálada. Tedy alespoň do 86. minuty, v níž úvodní čtvrtfinále Evropské ligy rozhodl hostující Alonso! To už většina prokřehlých hostů byla zachumlaná v dekách, které pro ně byly připraveny.  O sváteční mač byl zkrátka zájem! Nechyběli olympijští šampioni, vítězové Wimbledonu, prezident, hradní kancléř, ministr v demisi i ministr bez demise! Nikdo si ten zážitek nechtěl nechat ujít. 

Věrná fanynka sešívaných tenistka Petra Kvitová po boku legend Vladimíra Šmicra a Pavla Kuky jen zářila. U kulatého stolu, po boku wimbledonského šampiona Jana Kodeše, se výborně bavila dlouho před výkopem!

Prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška si fotbal zpříjemnil popíjením vínka, Roman Šebrle si při té příležitosti zahrál na kameramana; kouzelnou atmosféru si zaznamenal na mobil…

Slávisté každým coulem; tenistka Petra Kvitová u stolu s Vladimírem Šmicrem a Pavlem Kukou
Slávisté každým coulem; tenistka Petra Kvitová u stolu s Vladimírem Šmicrem a Pavlem Kukou

V linii zcela nových, luxusních sedaček ve VIP zóně se vyjímali slávistický boss Jaroslav Tvrdík, hradní mocipán Vratislav Mynář i šéf »bezbariérového« ministerstva vnitra Jan Hamáček!

V ochozech klepali kosu třeba také Roman Berbr s partnerkou Dagmar Damkovou, bývalý reprezentační snajpr Milan Baroš, exministr Dan Ťok, který na fotbale definitivně hodil za hlavu výmoly na D1. A na staré časy mohl zavzpomínat vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička; pod dekou se krčil nachlup stejně, jako před dvaadvaceti lety na mistrovství světa v Helsinkách, kde kryl záda Romanu Čechmánkovi.

Kdo další si čtvrteční večer v Edenu užíval? Podívejte se do naší fotogalerie!

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud