VIP Sport

28. dubna 2019 • 05:00

Kvitová promluvila o životě tenistky: Samota a smutek! Jak zahání chmury?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je neustále usměvavá, ale v soukromí občas strádá. Tenistka Petr Kvitová dala nahlédnout za kulisy profesionálního sportu. Co ji dělá smutnou, a jak zahání chmury?Skoro celý rok je na cestách po různých koutech planety. Kromě náročného cestování tenistku Petru Kvitovou sžírá ještě odloučení od nejbližších lidí jejího života.

Petra Kvitová ve Stuttgartu post světové jedničky nevybojuje
Petra Kvitová ve Stuttgartu post světové jedničky nevybojuje

„Vedu takový osamocený život. Hotely mi nevadí - ty máme pěkné a já navíc nejsem náročná. Stačí mi dobrá postel a čistá koupelna. Ale smutno mi bývá. Během dne mám kolem sebe trenéry a další lidi, ale večer přijdu na pokoj a jsem tam sama,“ řekla tenistka v rozhovoru pro Magazín MF Dnes.

Snaží se tak alespoň zabavit, aby zaplnila prázdnotu. „Mám mobil, počítač, knížku, ale to je tak všechno. Někdy už je té samoty moc. Většinou se to snažím zaspat. Pustím si nějaký český film nebo seriál a zkusím zapomenout. Nebo napíšu domů, ale to taky nejde vždycky,“ povzdechla si Kvitová, která se utěšuje tím, že jednou tohle všechno pomine.

Udělat radost jí může už nedělní finále ve Stuttgartu. O velký úspěch se popere s Kontaveitovou.

Témata:  VIPsport, tenis, wta, kvitová, samota
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud