VIP Sport

28. dubna 2019 • 05:00

Kvitová promluvila o životě tenistky: Samota a smutek! Jak zahání chmury?

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je neustále usměvavá, ale v soukromí občas strádá. Tenistka Petr Kvitová dala nahlédnout za kulisy profesionálního sportu. Co ji dělá smutnou, a jak zahání chmury?Skoro celý rok je na cestách po různých koutech planety. Kromě náročného cestování tenistku Petru Kvitovou sžírá ještě odloučení od nejbližších lidí jejího života.

Petra Kvitová ve Stuttgartu post světové jedničky nevybojuje
Petra Kvitová ve Stuttgartu post světové jedničky nevybojuje

„Vedu takový osamocený život. Hotely mi nevadí - ty máme pěkné a já navíc nejsem náročná. Stačí mi dobrá postel a čistá koupelna. Ale smutno mi bývá. Během dne mám kolem sebe trenéry a další lidi, ale večer přijdu na pokoj a jsem tam sama,“ řekla tenistka v rozhovoru pro Magazín MF Dnes.

Snaží se tak alespoň zabavit, aby zaplnila prázdnotu. „Mám mobil, počítač, knížku, ale to je tak všechno. Někdy už je té samoty moc. Většinou se to snažím zaspat. Pustím si nějaký český film nebo seriál a zkusím zapomenout. Nebo napíšu domů, ale to taky nejde vždycky,“ povzdechla si Kvitová, která se utěšuje tím, že jednou tohle všechno pomine.

Udělat radost jí může už nedělní finále ve Stuttgartu. O velký úspěch se popere s Kontaveitovou.

Témata:  VIPsport, tenis, wta, kvitová, samota
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud