VIP Sport

13. května 2019 • 05:00

Bývalá hvězda nároďáku se plácla přes kapsu. Pavelec má superfáro za miliony!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co dělat s cisternou volných hodin? Ondřej Pavelec (31) investuje lásku do rozkošné modelky Terezky Budkové (28) a  peníze do svého luxusního vozového parku.Loni v září sesedl slavný hokejový gólman »Pavs« ze sedla New York Rangers a ukončil kariéru. „Hraní už by mi nedávalo smysl, nastal správný čas,“ prohlásil tehdy.

Čas na co? Třeba na to pořídit si pořádnou káru na výlet za hokejovou reprezentací MS do Bratislavy. Tam samozřejmě nemůže Ondra přifrčet v nějakém prskoletu, takže zrovna teď zakoupil luxusní Bentley Continental GT W12!

Ten nadupaný svalovec na kolech s  626 »kobylami« pod kapotou umí až 330 kilometrů v hodině, teoreticky by tak Pavelec mohl být u Dunaje za hoďku. I když po stezce odvahy D1 mu to bude trvat o chlup déle…

Bentley Continental GT W12

 
Motor: 6,0 W12 Turbo
Výkon: 626 hp
Zrychlení 0 – 100 km/h: 4,5 s
Max. rychlost: 330 km/h
Spotřeba: 14,9 l/100 km

A co že takový auťák z dílny v anglickém Crewe stojí? V plné palbě 5 milionů korun! Jo, je to ranec, ovšem Ondřej si během válčení v  NHL vydělal cirka 530 milionů, takže si vlastně udělal radost.

Možná podobnou té, kterou prožil 15. května 2011 právě v Bratislavě. Tehdy coby jednička Hadamczikova nároďáku v duelu o třetí místo pomohl zválcovat Rusy (7:4) a na krku se mu po boku Jágra a  Eliáše houpala bronzová medaile.

No a s touhle kouzelnou vzpomínkou Ondřej Pavelec fandí Voráčkovi a spol., aby taky nějaký ten kov urvali.

Ondřej Pavelec se svým novým miláčkem; Bentley Continental GT W12 za pět milionů korun!
Ondřej Pavelec se svým novým miláčkem; Bentley Continental GT W12 za pět milionů korun!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud