VIP Sport

12. května 2019 • 20:18

Legenda v kotli! Šmicer fandil Slavii z Tribuny Sever, dorazily další ikony

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0

V úterý přímo na stadionu sledoval hrdinný výkon Liverpoolu semifinále Ligy mistrů, v neděli už se hlásil na Slavii. Vladimír Šmicer ale nelezl do VIP, kam bezpochyby patří. V čepici Tribuny Sever se postavil přímo mezi nejvěrnější fanoušky "sešívaných"! A "Štísko", jak se bývalému záložníkovi přezdívá, skutečně přinesl Slavii štěstí. Slavia vyhrála 3:1 a je krůček od titulu.Legenda klubu jako host na důležitém zápase? Nic neobvyklého. Vladimír Šmicer, jedna z ikon Slavie, to pozvedl ještě na jinou úroveň. Místo usednutí na tribuně či ve VIP sektoru se postavil rovnou na Tribunu Sever! Mezi nejvěrnějšími a nejhlasitějšimi fanoušky hnal sešívané za gólem 80 minut. A všechny tři, které nakonec padly do Hruškovy branky, si užil z první ruky.

"Tohle není nic nechtěného, umělého. Tohle je Vláďa Šmicer," glosoval "Šťístkovo" fandění Petr švancara ve studiu O2 TV Fotbal. "Klobouk dolů, jak se k tomu postavil. Šel na Tribunu Sever, vzal si čepici, šálu. Je to velkej bombarďák, fotbalovej i lidskej," poklonil se kamarádovi.

Na zápase nechyběli ani tradiční hosté jako František Ringo Čech, hudebník Karel Vágner, atletka Zuzana Hejnová, trenér František Cipro, nebo bývalý gólman Martin Vaniak. Ten slavil se Slavií titul jako hráč a s Plzní pak jako trenér brankářů ve štábu Miroslava Koubka.

SESTŘIH: Slavia - Plzeň 3:1. Klíčový duel o titul rozhodl infarktový závěr!

Vladimír Šmicer si užil gólovou radost proti Plzni
Vladimír Šmicer si užil gólovou radost proti Plzni

Slavia - Plzeň: Šmicer si užívá vítěznou slávistickou děkovačku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud