VIP Sport

15. května 2019 • 11:30

Turbulentní 3 roky od svatby Koukalové. Co se od té doby událo? Nahota i nenávist!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
 • Gabriela Koukalová se vdávala před třemi lety a od té doby zažila hodně. Gabriela Koukalová se vdávala před třemi lety a od té doby zažila hodně.FOTO: Facebook

  Tento týden uplynuly už tři roky od chvíle, co si biatlonistka Gabriela Soukalová vzala badmintonistu Petra Koukala. Za tu dobu se událo mnoho zlomových událostí v životě slavné sportovkyně a ne vždy byly zrovna pozitivní. Na co může být Gabriela pyšná a na jé momenty by zřejmě nejraději zapomněla?

 • „Prokletá“ svatba

  Novomanželé Koukalovi se radostnou zprávou pochlubili na facebookuFoto Facebook.com

  Sportovní pár měl veselku před třemi lety v květnu, což je podle pověr tragický měsíc pro svatbu. Že povídačkám nevěří, stvrdili novomanželé i tím, že obřad proběhl v pátek třináctého. V mnoha zemích, včetně Česka je to považováno za nešťastný den. Zatím to vypadá, že se kletbám vyhnuli.

 • Šampionka a nejistý návrat

  Gabriela Koukalová se zlatou medailí z MS v HochfilzenuFoto Barbora Reichová (Sport)

  V únoru 2017 vyhrála Koukalová mistrovství světa v Rakousku a za skvělé výkony i ve Světovém poháru byla oceněna titulem Sportovkyně roku. Do další sezony ale nenastoupila kvůli zranění lýtek a vyhlásila, že přerušuje kariéru. Od té doby se stále spekuluje o jejím návratu. Jasno by mělo být za pár dní.

 • Kontroverzní kniha

  Gabriela Koukalová měla velmi úspěšnou biatlonovou kariéru, vydala také svou knížku JináFoto Koláž iSport.cz

  Největší emoce rozpoutala velice otevřená kniha biatlonistky s názvem Jiná. Koukalová prozradila, že měla problémy s příjmem potravy a na stránkách životopisu se kromě toho ostře obula nejen do lidí kolem biatlonu, ale i do vlastní matky. Gabriela vydání knihy zpětně nelituje.

 • Zrušené turné po Česku

  Leták lákající na akci KoukalovýchFoto Facebook

  Po knize Jiná chtěla bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová objíždět větší města po České republice a v zaplněných sálech vyprávět spolu se svým manželem Petrem o jejich životním příběhu. Jenže turné bylo nakonec zrušeno. Údajně kvůli štvavé kampani od novinářů.

 • Podruhé nahá

  Podruhé úplně nahá! Že by biatlonistka Gabriela Koukalová našla v nahotě zálibu?Foto Klenoty Aurum/Braňo Šimončík

  Poprvé se Koukalová svlékla donaha společně s tehdy ještě partnerem Petrem kvůli projektu na podporu boje proti rakovině prsu a varlat. Podruhé odhodila biatlonistka šaty v rámci reklamní kampaně pro známé klenotnictví. Česko tak loni zaplavily její obnažené snímky.

 • Pomáhá potřebným

  Koukalová například některé své medaile vydražila na podporu potřebných.Foto Barbora Reichová (Sport)

  Když nezávodí, má více čas i na bohulibé projekty. Koukalová má u Konta Bariéry vlastní nadační fond, jehož cílem je podporovat lidi s handicapem a poruchami příjmu potravy. Angažuje se i v dalších charitativních projektech.

 • Milionová vilka

  Manželé Koukalovi už se nastěhovali do své vily v HořovicíchFoto Koláž VIPsport

  Loni v zimě se manželé nastěhovali do vytouženého domu, který si postavili v Hořovicích. Cena za nemovitost se pohybuje kolem 15 milionů korun. (Více čtěte ZDE>>>) Interiér vybavila Koukalová a v útrobách vilky má i vlastní umělecký ateliér. V domě je připraven do budoucna i dětský pokojíček.  

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud