VIP Sport

16. července 2019 • 12:47

Kodeš číhal na Djokoviče vedle královské rodiny. Co mu pak řekl?

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vylekal ho! Když si srbský šampion Novak Djokovič (32) přišel už popáté v kariéře do wimbledonského klubu pro gratulace od zástupců královské rodiny a tenisových ikon, zničehonic mu kdosi zacloumal rukou. Trhl sebou, aby vzápětí spatřil dobře známý obličej Jana Kodeše (73)!Jeho Výsost princ William s manželkou Kate, vévoda a vévodkyně z Cambridge, manželka šéfa wimbledonského klubu Gill Brooková a... Kodeš!

Česká legenda se v salonku prodrala na prestižní místo, až za jeho zády se krčily bývalé světové jedničky Santana, Laver či Smith.

Jan Kodeš (vlevo) netrpělivě čekal, až bude moci pogratulovat pětinásobnému šampionovi Novaku Djokovičovi
Jan Kodeš (vlevo) netrpělivě čekal, až bude moci pogratulovat pětinásobnému šampionovi Novaku Djokovičovi

Když Srb doprovázený rodiči a synkem doklábosil s princem a jeho chotí, vrhl se na něj přímočarým stylem servis – volej právě Kodeš.

„Novaku, obrovský úspěch, gratuluji! Byl jsi úžasný!“ Jakmile si zaskočený Djokovič uvědomil, o koho jde, srdečně jej objal. „Óóó, děkuji moc, díky!“ culil se na Kodeše.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud