VIP Sport

3. září 2019 • 14:35

Tajemství Slavie. Kdo z hráčů půjde chytat, když přijdou o všechny brankáře?

Autor: pv

Mají přeplněný kádr kvalitními hráči. Přesto o víkendu tlačila fotbalovou Slavii pata v brankovišti. Před utkáním s Opavou (1:1) se zranil Ondřej Kolář a chytat šel Přemysl Kovář. Asistent trenéra Jaroslav Köstl v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, kdo by čel do brány, pokud by byl ze hry i Kovář.

 Čeká je Liga mistrů a do toho ještě nesmí polevit ve Fortuna:Lize a ani Mol Cupu. Slavia má široký kádr, ale v případě gólmanů je to nyní trochu o nervy. V 7. kole proti Bohemians nastoupil mezi tři tyče osmnáctiletý Jakub Markovič.

O týden později odjeli do Opavy gólmani Ondřej Kolář a Přemysl Kovář. Prvně jmenovaný se před utkáním ve Slezsku zranil a kouč Trpišovský tak musel doufat, že ze hry nevypadne ani Kovář.

Tajemství Slavie. Kdo z hráčů půjde chytat, když přijdou o všechny brankáře?

Kdyby se tak stalo, tak Slavia by musela sáhnout do hráčů z pole. V kabině se na to cítí hned dva borci. „Do brány by šel Milan Škoda. Už měl v Opavě připravený dres. On a Pepa Hušbauer se občas na tréninku staví do brány,“ prozradil asistent Köstl. Hušbauer má prý dokonce i brankářské rukavice se svým jménem.

To ať jde raději do brány Škoďák, než Pepa,“ smál se ve studiu Tiki-Taka Vladimír Šmicer, když poslouchal, kdo by měl zaskočit za gólmany. Tak snad tuhle situaci nebudou muset slávisté řešit například před utkáním Ligy mistrů s Barcelonou.

SESTŘIH: Opava - Slavia 1:1. Hosté dominovali proti deseti, v závěru je ale zmrazil Žídek

Opava - Slavia: Totální šok pro Slavii! Kovář promáchl, Žídek srovnal na 1:1!

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud