VIP Sport

9. září 2019 • 16:25

Před Zemanem zapomněli na bolest! Berdych, Kvitová a spol. se bavili v Lánech!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na US Open díru do světa neudělali, a tak si nejlepší čeští tenisté zpestřili konec léta na exhibičním deblovém turnaji Lány Open. Před zraky hlavy státu Miloše Zemana se po kurtu proháněly hvězdy jako Tomáš Berdych (33), Barbora Strýcová (33), Petra Kvitová (29) či čerstvý ženáč Jan Železný (53) s fotbalovým střelcem Janem Kollerem (47)!Právě BerdychKvitovou po posledním grandslamu sezony sice bědovali na chatrné zdraví, před prezidentem ale na bolest zapomněli a vytvořili sehraný pár, který v jednom z mačů přehrál dvojici Štěpánek - Železný. Ve druhém utkání uspěl Koller se Siniakovou nad Strýcovou s podnikatelem Romanem Vikem.

O výsledky a poháry, které zúčastněným předal manažer Miroslav Černošek, ale tentokrát nešlo. Po turnaji totiž aktéři věnovali šek na 50 tisíc Centru pohybové medicíny docenta Pavla Koláře, jenž jej z rukou vítězky wimbledonské čtyřhry Strýcové s díkem a polibkem navrch přijal.

Prezident Zeman obklopen sportovními hvězdami (zleva Miroslav Černošek, Petra Kvitová, Tomáš Berdych, Miloš Zeman, Jan Železný a Radek Štěpánek)
Prezident Zeman obklopen sportovními hvězdami (zleva Miroslav Černošek, Petra Kvitová, Tomáš Berdych, Miloš Zeman, Jan Železný a Radek Štěpánek)

 

MS v ragby, MS v atletice, Velká pardubická

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Speciál k MS

MS v atletice 2019 (27. 9. - 6. 10. 2019, Dauhá)
Program českých atletů Česká nominace

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. 10. 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud