VIP Sport

9. září 2019 • 16:25

Před Zemanem zapomněli na bolest! Berdych, Kvitová a spol. se bavili v Lánech!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na US Open díru do světa neudělali, a tak si nejlepší čeští tenisté zpestřili konec léta na exhibičním deblovém turnaji Lány Open. Před zraky hlavy státu Miloše Zemana se po kurtu proháněly hvězdy jako Tomáš Berdych (33), Barbora Strýcová (33), Petra Kvitová (29) či čerstvý ženáč Jan Železný (53) s fotbalovým střelcem Janem Kollerem (47)!Právě Berdych Kvitovou po posledním grandslamu sezony sice bědovali na chatrné zdraví, před prezidentem ale na bolest zapomněli a vytvořili sehraný pár, který v jednom z mačů přehrál dvojici Štěpánek - Železný. Ve druhém utkání uspěl Koller se Siniakovou nad Strýcovou s podnikatelem Romanem Vikem.

O výsledky a poháry, které zúčastněným předal manažer Miroslav Černošek, ale tentokrát nešlo. Po turnaji totiž aktéři věnovali šek na 50 tisíc Centru pohybové medicíny docenta Pavla Koláře, jenž jej z rukou vítězky wimbledonské čtyřhry Strýcové s díkem a polibkem navrch přijal.

Prezident Zeman obklopen sportovními hvězdami (zleva Miroslav Černošek, Petra Kvitová, Tomáš Berdych, Miloš Zeman, Jan Železný a Radek Štěpánek)
Prezident Zeman obklopen sportovními hvězdami (zleva Miroslav Černošek, Petra Kvitová, Tomáš Berdych, Miloš Zeman, Jan Železný a Radek Štěpánek)

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud