VIP Sport

19. prosince 2019 • 05:00

Limberský v luxusní Dubaji. Došlo i na erotickou masáž prsou jeho Lenky!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Podzimní část české nejvyšší fotbalové soutěže skončila, a tak někteří hráči místo vánočního schonu spěchali na dovolenou. Včetně plzeňského veterána Davida Limberského (36), jenž svoji ženušku Lenku (35) vyvezl do Dubaje, kde došlo i na erotickou masáž v bazénu!David a Lenka u Perského zálivu dovádí jako zamlada. A k ruce mají hvězdného průvodce a kamaráda v jednom – bývalého spoluhráče Limberského Ondřeje »kokeše« Vaňka.

Společně si zašli do lunaparku, kde vyzkoušeli několik atrakcí a nechyběla ani fotka u dětmi oblíbené filmové postavičky Shreka, jemuž Limba rovnou zkontroloval chlapskou výbavičku a Ondra si zahrál na primáře z ORL.

Davidovi se poránu do vody nechtělo...
Davidovi se poránu do vody nechtělo...

Po jemně infantilních hrátkách došlo i na ryze dospěláckou zábavu. Večeří v superluxusní restauraci světoznámého řezníka Nusreta Gökceho Nusr-Et, kde vás nejlepší kus masa vyjde na v přepočtu bez mála deset tisíc kaček, nemohli nic zkazit.

Není divu, že po divokém večírku byl Limberský lehce společensky unaven. Dokonce natolik, že ho jeho drahá nedokázala druhý den zlákat k vodním radovánkám. Co ale rošťák David stihl, byla erotická masáž jejích ňader. „Pouhých 9999 korun a přijdu zvednout sebevědomí i vám, milé dámy,“ vzkázal fanynkám obránce s šikovnýma nohama!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud