VIP Sport

9. ledna 2020 • 11:20

Proč bývalý kapitán hokejového nároďáku Erat od Vánoc nehrál? Hory místo Komety?!

Autor: pet
###BLOK-TOP-VIDEA###

Od konce minulé sezony kvůli zdravotním trablům nehrál, po Vánocích si ale střihl prestižní mač proti Spartě. Fanoušci brněnské Komety tak slavili, že je Martin Erat (38) zpět. Jenže hokejová legenda od té doby nehrála a důvod vás překvapí.Aha! má přímo z kabiny Komety informaci, o níž se v Brně už nějaký ten čas šušká. Erat prý na dva týdny odjel brázdit sjezdovky na hory.

„Pokud je to pravda, dokážu si představit, že s tím někteří hráči mohou mít problém. On je ale natolik velká osobnost, že si proti tomu nikdo nedovolí nějak vystupovat. A jestli se někdo urazí, bude jen sám proti sobě,“ přemítá hokejový expert O2 Jakub Koreis.

Martin Erat si ve svém osudovém sportu prošel vším. Patnáct let válel v NHL, zahrál si na čtyřech olympiádách. A s nelibostí se dívá na to, v jakém stavu je především mládežnický hokej. A také ho mrzí stav okolo nového kouče národního týmu!
Martin Erat si ve svém osudovém sportu prošel vším. Patnáct let válel v NHL, zahrál si na čtyřech olympiádách. A s nelibostí se dívá na to, v jakém stavu je především mládežnický hokej. A také ho mrzí stav okolo nového kouče národního týmu!

Erat po souboji se Spartou (26.12.) vynechal všechny čtyři zápasy a nezúčastnil se ani týmových tréninků. Vše po domluvě mezi ním a šéfem Komety Liborem Zábranským. „Před jeho startem existovala nějaká dohoda,“ potvrdil asistent kouče Komety Kamil Pokorný.

Aha! se sice s Eratem včera spojilo, ale ten dotazy nezodpověděl. Buď jak buď, brněnský miláček už je nyní připraven znovu nastoupit. „Měli jsme spolu dohodu, že Spartu odehraje a pak ho nechám po té zátěži pár zápasů mimo sestavu. Všechno klaplo. Martin je normálně s týmem, a pokud se nestane něco, s čím nepočítáme, tak v pátek jde do zápasu,“ tvrdí o svém drahokamu na klubovém webu sám Zábranský.

Expert Jakub Koreis: Erat může mít privilegia!

Je podle hokejového experta Jakuba Koreise (35) v pořádku, že měl Martin Erat odjet na dva týdny na hory? „Záleží na Liboru Zábranském, zda mu to umožní. Martin je výjimečný hráč, který si může dovolit mít ve svém věku, a poté, co dokázal, nějaká privilegia. Ta měl i v minulé sezoně, do níž se mohl zapojit mnohem později,“ říká bývalý hráč Komety

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud