VIP Sport

1. března 2020 • 05:00

Koukalová nestačila zírat. Zaskočil ji teprve osmnáctiletý ctitel!

Autor: roc
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zahodil lyže, stoupl si k troubě a potěšil svůj vzor! Biatlonový talent Ondřej Mánek (18) šokoval někdejší superstar Gabrielu Koukalovou (30) a vlastnoručně jí upekl dort!Komu jinému by měl udělat radost, než té, co mu změnila život. Vycházející hvězda českého sportu se před časem svěřila, že právě díky dvojnásobné světové šampionce a olympijské medalistce začala řádit na zasněžených okruzích. Když proto jeho modla kývla na společné setkání, rozhodl se jí Mánek vyjádřit vděk.

A Koukalová nestačila zírat! „Ondra je velkou nadějí českého biatlonu. Zároveň je výborným pekařem. K mému velkému překvapení mi přinesl dort, který sám upekl,“ pochlubila se Gábina kalorickou bombou na Facebooku.

Kulinářské veledílo mladého reprezentanta, jenž si na začátku února přivezl tři stříbrné placky z MS juniorů, si nemohla vynachválit. „Ondro, moc ti děkuju za super delikatesu. Po dortu se doma zaprášilo!“ dodala bývalá závodnice. Tak jen aby ho tou chválou nepřiměla vyměnit flintu za kuchařskou zástěru nadobro.

Gabriela Koukalová a výborný dort
Gabriela Koukalová a výborný dort

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud