Akvabely sní o olympijském Tokiu a tvrdě dřou. Pomůžete jim? | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: jj
24.1.2020 • 16:22

Akvabely sní o olympijském Tokiu a tvrdě dřou. Pomůžete jim?

Vstoupit do diskuse
0

Je to ryzí sport nadšených slečen, v němž se netočí žádné peníze. Přesto jdou za svým snem. Tím aktuálně největším je pro české akvabely a mistryně republiky Alžbětu Dufkovou (29) a Vendulu Mazánkovou (20) účast na olympijských hrách v Tokiu. Pomoci jim můžete i vy.Reprezentantky v synchronizovaném plavání obětují poslední měsíce všechen svůj čas přípravě na olympijskou kvalifikaci, která proběhne koncem dubna. Trénují v bazénu v pražském Hloubětíně, kde sídlí jejich domovský klub SK Neptun. Odtud pak vyrážejí za zahraničními trenéry na soustředění do USA, což je však velmi nákladné.

Proto se rozhodli poprosit o finanční podporu veřejnost a na platformě hithit.cz se pokouší vybrat peníze na další soustředění. „Chtěli jsme vás požádat o pomoc ke splnění našeho snu, našeho olympijského snu,“ říká Vendula Mazánková, mladší z dvojice, pro kterou by šlo o olympijskou premiéru. Alžběta Dufková se zúčastnila tří posledních olympiád v Pekingu, Londýně a Rio de Janeiru.

Cílová částka je sto tisíc korun, za vaše příspěvky mají akvabely připravené odměny. Od klíčenek, skřipců na nos či plaveckých čepic až po společný trénink.

Alžběta Dufková byla na olympiádě už třikrát, teď živí další sen: Hry v Tokiu, kam by se ráda vydala s novou parťačkou Vendulou Mazánkovou...
Alžběta Dufková byla na olympiádě už třikrát, teď živí další sen: Hry v Tokiu, kam by se ráda vydala s novou parťačkou Vendulou Mazánkovou...


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud