VIP Sport

29. března 2020 • 15:08

Ronaldo se plácl přes kapsu. Pořídil si fáro za čtvrt miliardy!

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pokud se italská Serie A nerozběhne, hráči Juventusu nebudou po dohodě s klubem celé čtyři měsíce brát výplaty. Klub tím ušetři až dvě a půl miliardy korun a bude mít prostředky na zaplacení jiných zaměstnanců. Fotbalisté si ale navzdory zastavené mzdě opasky příliš neutahují, jak ukazuje poslední nákup Cristiana Ronalda...Pětinásobný vítěz Zlatého míče si hoví v luxusu. Co se aut týče, do oka mu padla především značka Bugatti. Už teď má v garáži zaparkované modely Chiron a Veyron Grand Sport Vitesse, a nyní přidává další.

Podle německého listu Bild přibyde v těchto dnech do Ronaldovy sbírky Bugatti Centodieci. Nejnovější vozidlo od slavné francouzské značky, navíc v limitované edici, vyjde na 260 milionů korun! Z nuly na sto to takhle hračička zvládne za 2,4 sekundy.

Ronaldo po úprku z koronavirem výrazně postižené Itálie tráví dobu izolace na rodném ostrově Madeira. Tam mu ovšem dělají radost i věci nehmotné, konkrétně zdraví jeho rodiny. Milovanou maminku Dolores totiž čerstvě pustili domů z nemocnice poté, co prodělala mozkovou příhodu.

Luxusní Bugatti Centodieci za čtvrt miliardy bude brzy dělat radost Cristianu Ronaldovi
Luxusní Bugatti Centodieci za čtvrt miliardy bude brzy dělat radost Cristianu Ronaldovi

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud