VIP Sport

24. dubna 2020 • 09:45

Radost hvězdné brankářky: Hope Solo má dvojčátka, ale dlouho to tajila

Autor: ČTK, pav
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalá hvězda fotbalové reprezentace USA Hope Solo je matkou dvojčat. Jenže svět se o tom dozvěděl s měsíčním zpožděním! Osmatřicetiletá Američanka, dvojnásobná olympijská vítězka a mistryně světa z roku 2015 zveřejnila ve čtvrtek na sociálních sítích, že v březnu porodila syna Vittoria a dceru Lozen.Solo byla oporou amerického týmu šestnáct let do olympijských her v Riu de Janeiro. Po nich ukončila reprezentační kariéru, poté co od domácího svazu dostala půlroční zákaz startů za urážku soupeřek. Po čtvrtfinálovém vyřazení od Švédek totiž označila Seveřanky kvůli jejich defenzivnímu stylu za bandu zbabělců. Za národní tým odchytala Solo 202 duelů.

Excesy provázaly i její soukromý život, v minulosti mimo jiné čelila obvinění z domácího násilí pod vlivem alkoholu. Jejím manželem je bývalý hráč amerického fotbalu Jerramy Stevens. O tom, že čekají dvojčata, informovali v prosinci. Děti se narodily 4. března.

Hope Solo zveřejnila ve čtvrtek na sociálních sítích, že v březnu porodila syna Vittoria a dceru Lozen
Hope Solo zveřejnila ve čtvrtek na sociálních sítích, že v březnu porodila syna Vittoria a dceru Lozen

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud