VIP Sport

28. dubna 2020 • 15:25

Smyslné povzbuzení v době karantény! Nádherná cyklistka nezná stud

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývala nadějí slovenské cyklistiky, ale nakonec se vydala úplně jinou cestou. Nejdříve zkusila dráhu DJky, ale postupem času zjistila, že by byl hřích nevyužít daru, který jí nadělila matka příroda. A tak přes focení erotiky dospěla až k dráze fitness modelky a influencerky. Čerstvá »třicítka« Lucia Javorčeková má svým fanouškům rozhodně co nabídnout!Rodačka z Bratislavy udržuje i v této nelehké době své obdivovatele v pozoru a nabízí jim pořádnou dávku rozptýlení. Svůdné a nápadité fotky dokáže produkovat i v omezených možnostech. Navíc k nim přidává poselství o tom, jak zvládá karanténu. „Po několika dnech změn nálad, vzteku, nespavosti a neustálého sledování zpráv jsem se naučila, že nejdůležitější je žít okamžikem. To znamená být plně soustředěná na daný moment, protože to je to jediné, co opravdu existuje. Tolik z nás se obává budoucnosti a lituje minulosti, že úplně ignorují přítomnost.“

A že to slaví úspěch je zřejmé. Slovenská »femme fatale« už má na sociální síti Instagram před jeden a půl milionu sledujících. Je si ovšem vědoma, že to vyžaduje značnou píli a tak i nyní doma poctivě posiluje a udržuje se v perfektní kondici, aby měla svou postavu dokonalou a její tělo stále připomínalo bohyni.

Slovenská fitness modelka Lucia Javorčeková je nesmírně populární
Slovenská fitness modelka Lucia Javorčeková je nesmírně populární

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud