VIP Sport

23. května 2020 • 05:00

Vztah Denisy a lobbisty Horáčka: První reakce zdrcené Šuralovy rodiny!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nad Šakvicemi vychází slunce, aby pohladilo místo posledního odpočinku tragicky zesnulého mladého muže. V jeho rodném stavení na Břeclavsku však zřejmě zůstává temný kout. Po vdově!Bývalý kapitán Sparty Josef Šural (†28) zemřel loni 29. dubna v Turecku na následky zranění z autonehody. Rok a tři týdny po tragédii skvělého chlapa a plejera zejí v srdcích pozůstalých rány a některé jsou bolestivě čerstvé.

Rodiče to nevěděli Denisa, žena, která nosí Šuralovo jméno a vychovává jeho dcery Vanessu Alex (6) a Melissu Denisu (1), má už od loňského června jiného partnera. Před pár dny, 14. května porodila syna Tomáše kontroverznímu podnikateli Tomáši Horáčkovi (36). Lobbistovi, jehož advokáti se snaží z bafuňářů Alanyasporu dostat peníze, které slíbili Šuralově rodině vyplatit.

Údajně se jedná o sumu 25 milionů korun. A přitom Pepíkovi rodiče a prarodiče vnuček nevěděli, že snacha je v požehnaném stavu! „Nepřísluší mi to hodnotit, nechci to soudit. Jen jsem slyšel, že ten vztah ze strany Josefových rodičů nebyl dobrý. Víc bych to nechtěl rozebírat,“ vysvětlil v rozhovoru pro Blesk absenci komunikace Tomáš Horáček.

Syn Jakuba Šurala ponese jméno po tragicky zesnulém bratrovi brněnského fotbalisty
Syn Jakuba Šurala ponese jméno po tragicky zesnulém bratrovi brněnského fotbalisty

Mezi příbytky v Praze a v Šakvicích stojí zeď neporozumění. Šuralův mladší bratr Jakub (23), jenž hraje za brněnskou Zbrojovku, přes ni poslal reakci. Fotbalovou hantýrkou by se nechala popsat jako trestný kop důmyslně zatočený placírkou k tyči.

„Každý, kdo si ten rozhovor a články přečetl, si určitě o všem udělá obrázek sám. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekl Blesku Jakub Šural. Možná při tom netušil to, co nám o kumštu švagrové prozradil její druh Tomáš Horáček: „Denisa se věnuje umění. Maluje úžasné obrazy.“

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud